Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megszívtam mi? Pénteken...

Megszívtam mi? Pénteken voltam buliban, ahol megismertem egy csajt.

Figyelt kérdés
Dumáltunk meg táncoltunk 2 órát kb (volt smárolás is), a telefonszám csere is megtörtént. Írtam neki azóta fb-n, (már a buliban bejelölt) de nagyon nem reagál, de úgy nem reagál, hogy még azt sem írja ki az fb hogy látta. Telefont meg persze nem vette fel, háromszor próbálkoztam.

2014. jún. 17. 01:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

FBn akkor valószínűleg nem is járt azóta.

a telefonját nem tudom miért nem veszi fel..

nem esélytelen szerintem.

2014. jún. 17. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem volt részeg?
2014. jún. 17. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
még van esélyed ! :)
2014. jún. 17. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szerintem nem volt részeg, max egy kicsit. :D
2014. jún. 17. 01:43
 5/13 anonim ***** válasza:
Hagyd a faxba, jön másik!
2014. jún. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egy bulin kicsit én is bepiáltam és olyannal smároltam akivel egyébként biztos nem, nem tudom hogy fajulhatott egyáltalán vele a dolog... na de nem is ez a lényeg, hanem mikor írt fb-n egy ideig nem néztem meg és akkor nem is láthatta de utána inkább megmondtam neki hogy az csak a pia miatt volt. Szóval ha nem reagál akkor az csak a buli meg a pia hevében történt és józanul nem akar tőled semmit.
2014. jún. 17. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy nézi meg a fb-ját, hogy legördíti az üzenet fülecskét, akkor ott látszódik kb. az utolsó 10 embertől kapott üzi. Ha nem kattint rá konkrétan az üzenetre, akkor te úgy látod, hogy ő nem látta...és valóban nem látta az egész üzit, de azt igen, hogy te írtál, és nagyjából az első sort. Ha úgy állította be, hogy ne lásd cseten keresztül, hogy ő mikor van fent, és nem kommentálgat, meg nem lájkolgat senkinél semmit, meg nincs megosztása, vagy kiposztolása, akkor nem tudod megállapítani, hogy mikor is van fent. Ez az egyik. A másik, hogy eléggé gyanús az, hogy ez egyre inkább felejtős kategória, mert ha még a fb-ra sz@arik is, de a telefonját fel kellene vennie, ha megbeszéltétek, hogy keresni fogod. Ha akarna tőled valamit, akkor nem tűnne így el. Az okok, ami miatt szerintem miért viselkedik így:

1. Eléggé ittas állapotban volt, és miután kitisztult a kis fejecskéje, már nem is látta olyan rózsásnak a flörtöt.

2. Megnézte fb-on a képeidet, meg az esetleges posztjaidat, lájkolgatásaidat és úgy ítélte meg, hogy mégsem vagy neki túl szimpi.

3. Csak bulizott egy jót, és bár jólesett neki a flört, de már akkor sem gondolta komolyan a folytatást, csak nem volt szíve megmondani neked ott helyben.


Mindezt úgy írtam le, hogy én is lány vagyok, és tudnod kell azt, hogy mi lányok, nem tűnünk el, ha egy olyan fiúról van szó, aki nagyon bejön nekünk. Sőt, ilyen esetben szuggeráljuk a telefont és azon kattogunk, hogy mikor hív már? Sajnálom, ha elszomorítottalak, de szerintem ez most bukta utca...:(

2014. jún. 17. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Valaki hazavitte és meg is dugta, ergó már érdektelen vagy azóta számára
2014. jún. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Csak nem egy jo take a breaken ismerted meg? :D
2014. jún. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem, take a breakre csak az alja nép jár... :D
2014. jún. 18. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!