Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miert erdeklodik nemely...

Miert erdeklodik nemely huszoneves srac a harmincas nok irant?

Figyelt kérdés
Csak nekem furcsa ez egy kicsit?
2014. jún. 17. 23:37
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
72%
Némely? Szerintem az összes vágyik egy felelősségtudó, érett, egészséges, intelligens nőre, akik a már kifinomult szexuális kultúrájuknak hála orgazmusok orgazmusát képesek átélni bárkivel.
2014. jún. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is, normális esetben ha nem túl szerencsétlen a nő, akkor 30 évei körül már rég családanya... Beteges.
2014. jún. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
79%

Mert manapság sajnos én magam is kezdem belátni hogy a 30 as nők sokkal érettebbek, komolyabbak. Persze vannak kivételek azért. De én egyszerűen képtelen vagyok ismerkedni a saját korosztályomból. Nagyon sok a buta, komolytalan, lány és én ezt nagyon sajnálom persze vannak azért kivételek, de én sajnos azt kezdem észrevenni hogy inkább az idősebb nőkkel érdemes próbálkozni ha komolyat akar az ember.

Én is próbálkoztam már nálam 1-2 évvel idősebbeknél is, de hagyjuk mi lett belőle kb semmi.

Most egy 28 éves nővel ismerkedek 22 éves létemre, és nagyon értékeli a fáradozásaimat már a randikon is nagyon jól éreztük magunkat, pedig nem vagyok igazán tapasztalt de értékeli a dolgokat, és nagyon látom rá az esélyt hogy lesz köztünk valami, mert jól érezzük magunkat egymás társaságában. Ő is kedves, mosolygós, vidám. Ő is sokat csalódott a férfiakban egyedül él, szülei meghaltak és nagyon magányos is. Mellettem érzi igazán jól magát mert szerinte én a korosztályomhoz képest elég komoly érett gondolkodású vagyok. kinézek 25 évesnek, de úgy gondolkodok mint egy 30 éves. Amit én magamról nem mondanék el, de ő ezt így látja.

2014. jún. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
56%

Túl sok az éretlen, buta pi.csa, ez a vesztünk... :( Meg kell várni, hogy elvesszenek a legszebb éveink.

23l

2014. jún. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
55%
Csak neked és a hozzád hasonloan kategoriákban gondolkozoknak. Mind akettö ivarérett korban van. Mi a gondod????
2014. jún. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Hogy lenne mar szerencsetlen az aki nem csaladanya? Rengeteg no futyul ra harmincon tul is.
2014. jún. 17. 23:57
 7/28 anonim ***** válasza:
59%

30 éves csajok jó korban nőttek még fel, 30 alattiak egyre rosszabb...


30 asok szebbek vagytok, jobb fejek, és ami a fiúknál nagyon lényeges h könnyebb befűzni titeket, ez a tapasztalatom. 22/f

2014. jún. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Nem ertem, miert nem a korosztalyukkal vagy az annal fiatalabbakkal kezdenek, kulsoleg egy 18 evest ossze sem lehet hasonlitani egy 38 evessel, hogy oszintek legyunk. Vagy mit akarnak toluk? Hazavinni anyucinak bemutatni? hat el is kepzelem, milyen feszultsegek jonnenek elo egy olyan helyzetben ahol mondjuk egy 25 eves srac hazaviszi a 35 eves baratnojet, es bemutatja a szuleinek. Tenyleg nem ertem, hogy lehet akar egy percig is komolyangondolni egy ilyen kapcsolatot.
2014. jún. 18. 00:02
 9/28 A kérdező kommentje:
Utolso, fejen talaltad a szoget. Konnyu predak.
2014. jún. 18. 00:02
 10/28 anonim ***** válasza:
53%

23.53, 4-es

akkor ideje lenne aktivizálni magatokat és bebizonyítani a fiúknak, hogy ti nem olyanok vagytok!!

2014. jún. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!