Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy harmincas pasi mennyire...

Egy harmincas pasi mennyire bírná, ha egy általa vonzónak tartott huszonéves kolleganője elhívná vhova?

Figyelt kérdés
Nem lenne a pasinak ciki, hogy a csaj mászott rá, és nem ő szerezte meg? Nem lenne ,,helyzetbe hozva" ezzel? Vagy inkább örülne, hogy annyira jó pasi, hogy mer a nő is kezdeményezni?(Nem szexre való felhívásról van szó, csak elmennének együtt vhova.)
2014. ápr. 2. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Örülne.
2014. ápr. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem lenne ciki, de a kiválasztottadról nem tudom.
2014. ápr. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A férfiak csak egy nagyon kis %-át zavarná az, ha nem Ő tenné meg az első lépést, szóval ettől nem kell tartanod.
2014. ápr. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 strikeman válasza:
Hogy ezt kit zavarna, nem tudom...
2014. ápr. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Csak azért gondoltam, hogy gáz lehet, mert hallottam olyanról is, hogy "engedni kell a pasiknak, hogy vadászhassanak", meg hát azért nem feltétlenül a nőnek kellene kezdeményeznie. :$

Tehát akkor nem gáz, nem "könyvel el" lúzernek?

2014. ápr. 5. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!