Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak olyan nők, akik szívese...

Vannak olyan nők, akik szívesen ismerkednének egy olyan férfival, akinek esetleg van egy pár éves kislánya?

Figyelt kérdés
Ha igen. Hol lehet ezt megtenni? Hol lehet normális nőkkel ismerkedni a fizetős oldalakon és a "fész"bookon kívűl?

2014. jún. 18. 15:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
17%
én biztos nem ismerkednék ilyennel, aztán minden gyerek körüli teendő a nőre hárulna.
2014. jún. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Imád
2014. jún. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%
Én nagyon anyáskodó vagyok, minden álmom lenne egy ilyen férfi :) Csak az a baj, hogy még elég fiatal vagyok.. :D
2014. jún. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Ez egy picit durva volt!
2014. jún. 18. 15:14
 5/20 A kérdező kommentje:
Az elsőre gondoltam!
2014. jún. 18. 15:15
 6/20 anonim ***** válasza:
77%
Durva, de ez az igazság. Aztán ott van a fordítottja, a pasik 90%-ának nem kell olyan nő, akinek már van gyereke.
2014. jún. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Miből gondolod, hogy a pasiknak nem kell olyan nő???

Talán te épp így jártál?...

Sőt, lehet gyermekes anyukával jobban járna egy hasonló férfi!

Mert túl van azon, hogy elhagyták, s talán jobban értékeli a "teljes" család kialakítását, mint egy szingli!

2014. jún. 18. 15:18
 8/20 anonim ***** válasza:
miért durva? mindig így alakul a dolog, sőt elvárják a nőtől,mert nő, és imádnia kell a gyerekeket.
2014. jún. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nekem az első férjem elvált volt és volt egy kislánya 2 éves, a kislánnyal soha semilyen probléma nem volt, de a volt felesége ott keseritette meg az életünket ahol tudta. Amikor láthatás volt és mi arra szerveztünk programot nem adta oda a kislányt, aztán az volt a baja, hogy én a láthatáson ne legyek ott, mert észrevette, hogy a kislány engem is szeretne, stb..De ennek ellenére,ha hasonló szitu történne velem el tudnám fogadni az uj párom előző kapcsolatából a gyerekeit.
2014. jún. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Nem, nem jártam így, de itt az oldalon is, hasonló kérdéseknél pont ez van. Senki sem akar gyerekes nőkkel ismerkedni.

De ha ez minden vágyad, akkor társkereső tele van anyukákkal.

2014. jún. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!