Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak olyan nők, akik szívese...

Vannak olyan nők, akik szívesen ismerkednének egy olyan férfival, akinek esetleg van egy pár éves kislánya?

Figyelt kérdés
Ha igen. Hol lehet ezt megtenni? Hol lehet normális nőkkel ismerkedni a fizetős oldalakon és a "fész"bookon kívűl?

2014. jún. 18. 15:07
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Sokat olvasgattam erről, s elítélik a gyermekes apukákat és anyukákat...mintha kerülni kéne őket! Sok esetben mindig a gyermek a téme, hogy az megbéllyegzi a kapcsolatot!
2014. jún. 18. 15:23
 12/20 anonim ***** válasza:
20%

Én alapjáraton nem birom a gyerekeket. Hát még, ha másé... nem akarok ilyen felesleges problémákat, meg h az exfeleség ott koslasson utánunk. Bocsi, de sajnos reálisan látom a dolgot.... DE: ha valóban látnám, h a pasi odavan értem, és a gyerekkel is megértjük egymást, akkor szerintem működhet. De mindenképpen akarok közöset is azért, tehát hogy ne az legyen, hogy "nekem már van gyerekem, nem kell még egy"... vágod?:)


24L

2014. jún. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
64%

Engem hasonló helyzetben a gyerek nem zavarna egyáltalán, szeretem a gyerekeket, max annyiban aggódnék, hogy ha elég nagy már ahhoz, hogy felfogja, mit jelent, amikor apuci mellett más áll, mint anyuci, akkor nem fog szeretni és elutasító lenne velem szemben. De a gyerek anyja mindenképpen zavarna, és akárhogy is próbálnám megértően, türelmesen és kedvesen kezelni, hogy a párom hetente beszél/találkozik az exével, mert nyilván a gyerek miatt van, azért ez egy folytonos kapocs köztük, ami max akkor szűnik meg, ha az anya úgy dönt, elviszi a picit valahova messze, ahol az apja/párom legfeljebb évente láthatja. Engem határozottan ez aggasztana. És még akkor is, ha az illető párom éppenséggel özvegy, mert akkor meg pláne nem tudnék túllendülni azon, hogy más nőt szeret valójában, más nővel képzelte az életét, és én csak amolyan pótlék lehetek. Szóval bennem alapvetően a féltékenység az ex iránt lenne hátráltató tényező, nem a kisgyerekkel való foglalkozás.


Mondjuk még fiatal vagyok ahhoz, hogy gyerekes pasival kezdjek, de ha idősebb koromra úgy alakulna, akkor azért nagyon végiggondolnám, mit is jelentene egy ilyen kapcsolat.

2014. jún. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
ha nem kell foglalkozni a gyerekével, talán
2014. jún. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért kellett lepontozni... és azt se értem, miért kötelező minden nőnek szeretnie a gyerekeket?:D
2014. jún. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a választ! Mindenkinek ment is a zöld kezecske!

Meg tudom érteni a különböző érvelésket!

Valóban nem lehet könnyű így családot alapítani, de talán nem lehetetlen!

Nem tudom milyen lehet azután más nővel összekötni az életet, hogy előtte elvesztette a szerelmét valaki, de az eléggé gáz, ha valaki pótlékot keres egy űr kitöltésére, s közben a másikra gondol...

A találkozások szerintem megoldhatóak! Nem kell beszélni a volt párnak egymással, hetente leülni stb...ez a filmekben van így. Meg lehet oldani úgy is, hogy ki teszi a ház elé vagy a leendő párja viszi el a gyermeket, így könnyebb lehet.

Nem kell szeretni minden nőnek a gyermekeket, de az a nő, ne is gyermekes pasival kösse össze az életét ugyebár.

Sok pasi hibázhat, ha ennyire "rossz" dologként fogják fel a "helyzetet", de az biztos, hogy én keresem a társam, aki megért és szeret, s nem kell elsősorban a gyermekemet "kényeztetni állszent módon", ha fontos vagyok neki, akkor talán kedves annyira az a nő, hogy a gyermekemet nem kell, de igyekszik elfogadni, s természetesen közös gyermek is rendben van!

24/F

2014. jún. 18. 18:51
 17/20 anonim ***** válasza:

neked ennyi idősen már gyereked van?lol.



én is 24 vagyok, csak lány, de áááh...

2014. jún. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

-de, áhhh-

Mi áhhh?

Hogy érted?

2014. jún. 19. 13:19
 19/20 anonim ***** válasza:
Úgy értem h nekem még eszem ágában sincs..
2014. jún. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Értelek!
2014. jún. 19. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!