Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerethet a srác, ha nem...

Szerethet a srác, ha nem kezdeményez?

Figyelt kérdés

Elég nyitott, közvetlen. Viszonozza a flörtöt, de olyan lagymatag. Szerintetek ha tetszenék neki, nem próbálna nyitni felém jobban? Mert nem hiszem, hogy zavarba hozom.

Kicsit úgy érzem, ez már régen rossz, ha ennyire nem kellek neki, hogy nem mer semmit közeledni. Ez nem elég így, nem?



2014. jún. 18. 15:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem adsz neki elég jelet.
2014. jún. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem meg nem jeleket kell adogatni, hanem lépni. Ott van elhibázva, hogy Tőle várod ezt. Miért az Ő dolga lenne? Te akarsz tőle valamit ezek szerint, nem? Akkor miért a sült galambot várod?

Egyébként pedig amíg két ember nem ismeri egymást alaposan, addig szeretetről nem, legfeljebb vonzalomról beszélhetünk.

Ha csak a csodát várod, sosem fog semmi történni. Sehol nincs megírva, hogy a férfi/fiú dolga kezdeményezni. Egyébiránt Te azt nem tudhatod, hogy zavarba hozod-e.


23/F

2014. jún. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hozzátenném, hogy nem minden srác nagy dumás csajozógép, ha lányokról van szó. Rólam pl nem mondanád meg, hogy zárkózott vagyok, ha baráti társaságban látsz. Eddig mindösszesen 2x mentem oda lányhoz, hogy megmondjam: tetszik. Többet pedig nem is fogok.
2014. jún. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A srácok is akkor csinálják jól, ha nem rohannak le. Jelezzenek az rendben, de okos viselkedés, ha add neked teret. Szerintem itt ez van. Tessék kicsit hajtani:) Mostanában a nők már jóval kezdeményezőbbek.
2014. jún. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Hány éves vagy?Szerintem kezdeményezz
2014. jún. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy már ha azt vesszük, léptem, biztattam totál egyértelműen, és nem vette a lapot.

Nem akarom elhívni randira, mert szerintem kevés vagyok hozzá és csak beégetném magam. Meg lehet, hogy van már valakije, fb-on nem írja ki.

(23 vagyok amúgy, ő is.)

2014. jún. 18. 19:07
 7/12 anonim ***** válasza:
54%

"Az a gond, hogy már ha azt vesszük, léptem, biztattam totál egyértelműen, és nem vette a lapot. "


Kíváncsi lennék, ha nem titok, hogy ez miben nyilvánult meg. Mert én például nem figyelek ilyen "jelekre", hülyeségnek tartom - olyasminek, amivel egyszer már befürödtem. Azóta csak az egyenes beszéd érdekel.

2014. jún. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

és kedves Paul, te azt várod, hogy lesz egy csaj, aki majd minden jel nélkül odamegy hozzád, hogy "szia, eljönnél velem holnap vacsorázni?"

mert ha erre vársz, akkor akár vehetsz egy macskát és egy erkélyes lakást, sok-sok könyvvel, dvd-vel, hogy legyen mivel elfoglalnod magad agglegényként...

a férfi azért férfi, mert van töke. ennyi.

2014. jún. 18. 22:02
 9/12 anonim ***** válasza:

Szuper. Fordítsuk meg a kérdést: nézegetsz egy férfit, de semmit nem tetszel érte. A férfi ezért aztán töketlen, mert nem kellettél neki? Vicc ez, nem gondolod? Ha NEKED kell Ő, akkor szerezd meg. Vagy ne várd a csodát. Mert a szempilla rebegtetés az minden, csak nem jel. Ha akarsz tőle valamit, jelezd neki érthetően. Nem kell randira hívni, de lehet vele beszélgetni pl. Tudod, közel kerülni hozzá. Onnantól, ha kölcsönös, el fog hívni.

De csak mert nézegetjük egymást egy lánnyal, én nem fogom leszólítani. Azt várhatják...

2014. jún. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

ki mondta, hogy annyiban merül ki nálam a dolog, hogy csak nézem? :D

te jóég.

2014. jún. 18. 22:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!