Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mégis mitől olyan könnyű a...

Mégis mitől olyan könnyű a lányoknak a párkeresés, ha manapság a legtöbb srác nem is kezdeményez, ergo ezt is a nőknek kell?

Figyelt kérdés
Vagy nem kezdeményez senki, de úgy sem könnyebb a dolog, ugye... Másrészt a nőket is vissza szokták utasítani, ettől megint nem lehet könnyebb dolguk, mint a férfiaknak. Akkor?
2014. ápr. 13. 18:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
24%
Akkor is könnyebb. Ne beszélj félre.
2014. ápr. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
De MIÉRT könnyebb? Mert csak?
2014. ápr. 13. 18:58
 3/22 anonim ***** válasza:
82%
Nincs könnyű dolguk. Ha dugni akarnak (az első hajléktalannal), akkor van csak könnyű dolguk.
2014. ápr. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
43%

Dehogy könnyű. Én fél éve ismerkedek, és ennyi hülyét még az életben nem láttam!!

3 éve nem volt ennyire nehéz a párkeresés.. Mintha teljesen elhülyülnének az emberek..

2014. ápr. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Csak azok a srácok nem kezdeményeznek, akiket a külsejük miatt mindig visszautasítanak, és emiatt elveszik az önbizalmuk. Az ilyenek egyébként se kellenek a lányoknak. A többiek közül viszont rendszeresen próbálkoznak minden lánynál. Az más kérdés, h vannak-e olyan próbálkozók is, akik elég jól néznek ki az illető lánynak.
2014. ápr. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
76%

Na vajon mitől?Odamennek hozzájuk a srácok,és csak válogatni kell közöttük,mondjuk odamegy 20 annyi közül kiválasztja a neki legjobban megfelelőt és ennyi az egész.

Egy srácnak tepernie kell egyáltalán azért,hogy bármi is legyen,neki kell kezdeményezni,elindítani a beszélgetést.Aztán neki kell fenntartania a lány érdeklődését.Na idáig eljutni a legnehezebb,utána már bárki könnyen tudna dumálni.Csak ugye a nők elvárják a kezdeményezést,csak azzal nem számolnak hogy mennyi srácot utasítanak vissza,és ezzel bizony egyre kevesebb lesz,aki kezdeményezni fog náluk.

Nos azt kell mondjam,ha nem jó akik kezdeményeznek nálatok,akkor kezdeményezettek ti,akkor végre megtudjátok mennyire nem egyszerű ez,és milyen mikor visszautasítanak.

Én 8 évig próbáltam kezdeményezni nőknél,nem számoltam hány visszautasítást kaptam,de csak azt kaptam,ezt viszont meg kell hagyni.És akkor csodálkozik valaki,ha beleunok ebbe?

Míg egy nő kap 1-2 visszautasítást és tragédiaként fogja fel,én mint írtam nem számoltam pontosan mennyit kaptam,de bőven 100 feletti ez a szám.És akkor ne legyek félénk,meg merjek továbbra is kezdeményezni,mikor ugyanaz az eredménye úgyis?

2014. ápr. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Pontosan, hogy NEM SZOKÁS már fiúként kezdeményezni, akkor mégis miből válogathatna a lány? Vagy nincs senki, vagy nekik kell kezdeményezni, ebben mi a könnyebbség?


Amúgy ha 8 évig mindenki visszautasítana, azért én elgondolkodnék, hogy egészen biztos-e, hogy csak másokban van a hiba.

2014. ápr. 13. 19:29
 8/22 anonim ***** válasza:
60%
Én speciel tudom, h bennem van a hiba: ronda és alacsony vagyok.
2014. ápr. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
71%

Dehogynem kezdeményeznek,ott vannak nektek az a sok önbizalomtól teli kigyúrt alfahím gyerek,akire annyira sokan rámentek.Foglalkozzatok velük,bár minek is mondom, így is azt teszitek.


Szerinted én nem gondolkodtam el rajta?Próbáltam sok dolgon változtatni út közben a 8 év alatt,mindenfélét megpróbáltam már.A szerencse sosem volt mellettem,ráadásul ha tudnád hogyan nőttem fel,és miken mentem keresztül...

2014. ápr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Akkor legyél önbizalomtól telt kigyúrt alfahím gyerek, ha szerintem mindenkinek az kell...
2014. ápr. 13. 19:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!