Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek csak véletlen,...

Szerintetek csak véletlen, hogy mostanában sokszor látok egy srácot?

Figyelt kérdés

Van most egy srác, akit szinte kétnaponta látok, hazafelé a buszon, egyetemen, eddig viszont fel se tűnt, mostanában pedig mindig feltűnik valahogy a semmiből. Veletek volt már ilyen? Hogy valakit akit előtte soha nem is láttatok, egy idő után szinte folyton elétek került? Persze nem mondom, h direkt csinálja, de annyira fura az ilyen. Már máskor is voltam így srácokkal, akiket annyiszor láttam egy időszakban, hogy nehéz volt rá azt mondani, h véletlen, a több ezer hallgató közül, pont mindig ugyanazzal összetalálkozni.

Már az is eszembe jutott, hogy biztos a sors keze... aztán meg nevetek rajta, h ilyen képtelenség jut eszembe, de ez annyira fura szitu.


2014. ápr. 15. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Arra még nem gondoltál, hogy pont mivel figyelsz rá és már alapból őt kajtatod, ezért veszed sűrűbben észre?!
2014. ápr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nézd át a cuccaid, egy kis nyomkövető után kutass... Egyébként valószínűleg egyszer láttad, aztán mivel emlékeztél rá egyre könnyebben feltűnik mindig.
2014. ápr. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mint valami sz* r mese: elgondolkozol rajta majd röhögsz egyet jó kis zene és vége.
2014. ápr. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem keresem de feltűnik, pl megáll mellettem, vagy a semmiből egyszer csak mellém ül, úgy hogy észre se vettem, hogy egyáltalán közelemben lenne, szóval nem keresem a tekintetemmel, ha így lenne, ki se írtam volna a kérdést, tegnap pl ott termett mellettem egy esernyővel aztán látta h nálam nincs ernyő és odajött, peidig egymás nevét se tudjuk, meg semmit egymásról, mint egy néma film tele rejtéllyel
2014. ápr. 15. 22:09
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdező, ezt úgy hívják, lovagiasság...

Azt még megértem, hogy rám furán néznek 15 éves létemre, ha ilyet csinálok, de egyetemista nem mostani bunkó, mint sok tinédzser.

2014. ápr. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!