Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok? Leírnátok nekem, hogy...

Lányok? Leírnátok nekem, hogy milyen fiúk kerülnek nálatok a "barát zónába"? Főként a 15-25 éves korosztály válasza érdekelne.

Figyelt kérdés
2014. jún. 19. 13:43
 1/10 anonim ***** válasza:
aki nem tetszik (ez lehet külsö is belső is) és persze pl kizáró ok ha bármelyik barátnöm exe.
2014. jún. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Olyan, akivel nagyon jól érzem magam, sok dologban hasonlítunk, órákig el tudunk beszélgetni, viszont bármennyire is akarom, annyira nem jön be külsőre, hogy egyszerűen nem bírok többet érezni iránta. 19/L
2014. jún. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! Jöhetnek még...

2. válaszoló, külsőre nálad mi a kizáró ok?


Illetve most már ha válaszoltok akkor erre is válaszoljatok, hogy ha lehetséges.

2014. jún. 19. 14:02
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nem tekinted azonnal Nőnek őket, akkor az leszel. Igen.. nagybetűvel írtam nem Nő-ről beszélek, nem csajról, meg haverról. Ne akarj segíteni kosarat fonni, ha melle tetszik.
2014. jún. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálam minden szimpatikus srác a barátzónába kerül, és onnan tudnak csak továbblépni. Az marad a barátzónában, aki kevésbé fogott meg, vagy később érkezett.
2014. jún. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Az aki nem látom azt, hogy komolyan venne bármilyen kapcsolatot. Bunkóskodik néha napján. Izzadság szaga van.. És hányás szagú lehelete, valamint az aki iszik
2014. jún. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

26 vagyok, picit túllépem a korosztályt, bocsi.:)


Egy barátzónás emberem volt egész életemben, ő totálisan aszexuális számomra: alacsony, kis ronda, szőrös a füle, remeg a keze, hülye ingeket hord, büdös szendvicset eszik.


Aztán egyszer belezúgtam, mint az ágyú, mert egy buliban (nem ittunk) egyre közelebb kerültünk egymáshoz. Azóta együtt boldogan, már 6 éve:)

2014. jún. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Több fiú barátom van, mint lány. Jól néznek ki, ha külső szemmel nézem őket, de nem tudok máshogy tekinteni rájuk, mint nagyon jó barátok. Nálam eleve minden fiú barátzónába kerülhet max, mivel van párom.
2014. jún. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Legyen minimum 69éves

Kedvenc étele:krumpli keksz kóbász

A disznóbó csak páleszt főzzön

nekem ő az álompasi

15/F

2014. okt. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nálam általában ezt nem szabja meg semmi. Sok fiú barátom van és elég helyesek, belső tulajdonságaikkal sincs probléma, mégsem vonzódom hozzájuk. Nincs párom. Valamilyért én csak barátként tudok rájuk gondolni.
2016. júl. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!