Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Azok a férfiak, akiken van...

Azok a férfiak, akiken van felesleg, elnézőbbek azokkal a nőkkel, akik ugyanilyen helyzetben vannak?

Figyelt kérdés

Nem merek kezdeményezni egy srácnál, aki tetszik nekem, mert kövér vagyok. Viszont az utóbbi időben ő is magára szedett némi súlyt. Kifejezetten vékony volt. Képekről tudom. Viszont most meglátszik rendesen hogy "nagyobb" lett. Arcán, pociján stb. Mondjuk nekem így sokkal de sokkal jobban tetszik. Még nem beszéltem vele soha, mert általában nem szoktam kezdeményezni. Viszont nem is mernék, ha tudnám, hogy lenéz. Van valami esélye annak, hogy ha most ő is kicsit mackósabb, a ducibb lányok is bejönnek neki? Vagy ez nem változik abban az esetben, ha a férfi meghízik, az igényei, az ízlése megmarad?

18/l


2014. jún. 19. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Az izlés nem változik :) Legalábbis nem ettől. (sajnálom)
2014. jún. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a kettő nem függ össze. Attól még, hogy valaki dagadt, még bejöhetnek neki vékony csajok és fordítva is.


Milyen barátnői voltak eddig, nem tudod?

2014. jún. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem!
2014. jún. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát...nem igazán tudom...azt hiszem még csak egy barátnője volt, akkor amikor vékonyabb volt ő is... és azt hiszem, hogy a lány is vékony volt, vagyis átlagos. Viszont már egy ideje nincs barátnője. Nem is jár el sehová. Ahogyan én sem :/ Bár szerintem felejtős, mert szoktuk látni egymást, de még csak nem is köszönünk. Szóval, csak elméleti kérdés lett volna.
2014. jún. 19. 19:02
 5/6 anonim ***** válasza:

ezen nem kell megtorpanni, tessék haladni.

Még fiatal vagy, egy pasinak sok féleképpen bejöhet valaki, van, hogy a testi adottságokat teljesen elfedi a női vonzerő.


Egy példa: nekem a "normál" lányok jönnek be. Mégis, társkeresőn láttam egy olyat, aki bejövős lenne, irtam is neki. Mert van az "undoritoan kövér" és az olyan "női vonalakkal, idomokkal rendelkező kövér, akiből ki lehet faragni a nőt", olyan ölelgetni való :)

2014. jún. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
amúgy képet kérünk, hadd döntsük el, hogy ki a kövér :)
2014. jún. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!