Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fent lehetne tartani ebben az...

Fent lehetne tartani ebben az esetben a kapcsolatot vagy csak egy + felesleg?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfival az egyik társkereső oldalon. Fogalmam sincs róla miért vagyok fenn, nem is nagyon válaszolgatok, és ő pont rám írt. Nagy nehezen történt vissza válaszolgatás mert ritkán is járok fel, aki tetszik annak vissza írok.


Cseréltünk egy Skype címet és végre március óta megtörtént az első beszélgetésünk. 19 órától hajnal negyed 2ig tartott. Szerintem elég jó a kezdet. Sok mindenről tudtam vele beszélgetni, szimpatikus értelmes. Jóképű. Nem pont az én esetem de tetszik.


Tudni érdemes hogy ő 31 éves 7 éve külföldön dolgozik, és még szeretne 2-5 évet kint tölteni. Volt már kint barátnője ( Kuwait ) de leginkább ő egy magyar lánnyal szeretné magát elkötelezni. Szeretné azt is ha ő vele élne oda kint amíg ő is kint van.


Hiába beszélgettünk nekem vannak kételyeim. Mi van akkor ha csak egy kis kalandot szeretne közben pedig van neki felesége/ párja esetlegesen gyereke??!!

Ettől tartok. De nem kevésbé mint attól hogy elmondása alapján szeptemberben volt itthon ( nem köti haza semmi ezért volt már olyan régen) Májusban fog haza jönni legközelebb- bár azt mondta számára azt is megoldható hogy 2 havonta haza jöjjön!


Mondjuk fura, haza jön 2 havonta de itt is van köztünk olyan 300-400 km.


Érdekelne erről a véleményetek? Azon kívül hogy nagyon édes, kedves és jó fej nem akarok többe bonyolódni, mert sajnos hajlamos vagyok 21 évesen töretlenül elmélyedni dolgokon/dolgokban.


2014. ápr. 14. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Találkozz vele nyugodtan, de a kiköltözéses dolgot szerintem ne erőltesd... Nem igazán lenne szerencsés, hogy ha ott akarnád hagyni, nem tudnál eljönni, vagy éppen ő tenne ki és nem tudnál hova menni.


Azért egy ilyen dologhoz szerintem komoly ismeretség kell személyesen is.

26/F

2014. ápr. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

A ki költözésen nem is gondolkodtam illetve de, még pedig az hogy teljességgel elzárkózom előle.

Ez például eszembe sem jutott, de az igen hogy mi van akkor ha ki jön belőle egy agresszív állat? Ugye szerintem nem egyet hallott már az ember, és ezek több éves kapcsolatokban sem "ritka" mármint ahhoz képest ritka. Szóval ilyen szinte 0 ismeretséggel eszembe sem jut(na. Még egyszer köszönöm a hasznos válaszod. :)

2014. ápr. 14. 09:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy talalkozot mindenkeppen meger. Aztan majd meglatod,megismered,es megtudjatok beszelni elkepzeleseiteket,aztan majd alakul.
2014. ápr. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit. Sok sikert a találkozáshoz. ;) Bár a töretlen elmélyedés, mint olyan viszont jó dolog, főleg hogy tudod irányítani is. :)
2014. ápr. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!