Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Komolyan nincs lány, aki...

Komolyan nincs lány, aki akarna ronda fiút, ellenben miért van az, hogy csúnya lányoknak mindig van pasija?

Figyelt kérdés
Ezt tapasztalom és látom mindenfelé. Ellenben én és pár fiú barátom, akik közül elmondanám, hogy a legrosszabb is külsőre, átlagos egyáltalán nem kell egy lánynak sem, sőt lefújjgonak, csúnyának is neveznek időnként, de még, aki udvarias is úgymond az is valahogy finnyáskodik a külsőnkre. Ellenbe nem egy lányt ismerek, aki külsőre egyáltalán nem vonzó, például túlsúlyos vagy épp az arcszerekezete férfias, vagy egyszerre mindkettő és egyéb nem vonzó kombók, mégis van pasija. Szóval nekem valahogy nagyon is sántít az az állítás, hogy állítólag a fiúknak számít jobban a külső és a lányok nézik jobban el, ha valaki nem tökéletes testi adottságokkal rendelkezik. Én bizony úgy látom és tapasztalom saját példámon, környezetemen is keresztül, hogy mára a lányok lettek azok, akiknél igenis a külsőségek és egyes csoportoknál a vagyon lett a legfontosabb. Nem kell nekik rendes, de csúnya fiú, ellenben sok fiú épp azért köt ki csúnyácska lánynál, mert ezek a csúnyácska lányok legalább lélekben adnak valamit és például tudnak főzni stb.

2014. jún. 20. 19:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Az menő, ha egy csaj a lelkével tud főzni. Az olyat feleségül is venném. Micsoda out of body experience.
2014. jún. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Mert rendelkeznek az univerzum legerősebb fegyverével: a pinával.
2014. jún. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
All hail PINA!!!
2014. jún. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
jaja,pina.. :D
2014. jún. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
10%
Ha megnézed a csúnyácskábbak hamarabb is megállapodnak, meg gyereket szülnek, mert nem nagyon válogatnak. Bezzeg a szebbiknek semmi sem jó.
2014. jún. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

Akkor most kapaszkodj meg.

Én erősen túlsúlyos vagyok, ráadásul alacsony, és szőrös típus.

Folyamatosan voltak körülöttem férfiak, mindig volt pasim. Most is van, férjnél vagyok :)

2014. jún. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
Most írjam le századszorra is, hogy azért nincs nőd, mert sekélyes vagy és hogy a szép és a csúnya nagyon relatív?
2014. jún. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
a szép nem relatív, az hogy vonzó-e, na az a relatív
2014. jún. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De a szép baromira relatív. Meglepődnél mennyire.
2014. jún. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Abban viszont határozottan biztos vagyok, hogy a kérdező férfiatlan picsogása nem csak itt mutatkozik meg, hanem a való élethez sem áll másképp. Ezért nem kell senkinek.
2014. jún. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!