Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csúnya fiúk, akik sikeresek a...

Csúnya fiúk, akik sikeresek a lányok, nektek mégis hogyan megy, nekem miért nem megy a csajozás? Az a baj, hogy nagyon picike a testem vagy egyszerűen csak túl rendes gyerek vagyok?

Figyelt kérdés
Mert azt tudom, hogy a lányok szerint baromi ronda a fejem, az arcszerkezetemmel van a baj, nem ragyák vagy ilyesmi, szép tiszta az arcom amúgy, de az orrom és az arcformám is ilyen asszimmetrikus és az alakja úgy egészbe meg a formája is nem is férfias, nem is vonzó. Szóval értem én, hogy emiatt egy lánynak sem kellek. Annak örültem már, hogy néhány lány megdícsért, hogy milyen jó fej vagyok meg bírták a humorom is, de a külsőm azt úgy látszik senki sem bírja elfogadni vagyis nem tud vonzódni úgy szexuálisan hozzám. Eddig csak csókig jutottam pár csajjal, meg néha petting. De mindig az lesz végül, hogy nem kellek nekik csak barátnak és valami másik fiúról áradoznak, aki persze tipikus jóképű menő páwa szerű lény.

2014. jún. 19. 23:05
 1/4 Magoran ***** válasza:
Kérdező, elszúrtad a kérdést. Itt nem fogsz olyan srácot találni, aki csúnyának vallja magát, és még barátnője is van...
2014. jún. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ott a válasz, elmész páwának vagy EMO, kutya meg nem mondja mi voltál előtte..
2014. jún. 20. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 simson244 válasza:
gondoljatok már bele ő tanácsotkért nem azt hogy leoltsátok -_- mi. a fa*zért jo ez ?
2014. júl. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azok a fiúk, akik sikeresek a lányoknál, nem csúnyák. Tehát ez a kérdés pontatlan.

Aki pedig csúnya, annak is lehet barátnője természetesen, tetszhet több lánynak is egyszerre, ha éppen olyan szerencséje van, hogy pont egy időben többeknek is bejön, de ez még nem egyenlő a sikerrel.

2015. okt. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!