Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen jeleket adjak neki ha...

Milyen jeleket adjak neki ha még nem beszélgettem vele és még csak most ismertem meg?!

Figyelt kérdés
Szóval járok kajakozni és most jött oda egy fiú aki megtetszett nekem, ahogy látom hogy beszélget a többiekkel nagyon kedvesnek tünik. És ma szemeztünk is de vagy én vagy ő mindig elnézett máshova hogyha meglátta hogy nézem vagy ha ő néz engem akkor meg én néztem el máshova. De még nem beszélgettem vele. És milyen jeleket adhatnék neki?? Vagy elég volt a szemezés?? És én tetszem neki??

2014. jún. 20. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
füst
2014. jún. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha érdekled odamegy és beszél veled
2014. jún. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kopácsold le neki Morse-jelekkel, hogy "T-E-T-S-Z-E-L-B-A-S-Z-D-M-E-G".
2014. jún. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
egy helyre jártok, simán odamehetnél te magad is... olyan nehéz?
2014. jún. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb néz, ne nézz el máshova, hanem mosolyogj rá. Abból már tudni fogja, hogy szabad a pálya.
2014. jún. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne hallgass az #5-ösre, járj inkább te is konditerembe, és hozzá hasonlóan a bohócmaszkot se felejtsd.
2014. jún. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!