Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon tetszik egy olyan...

Nagyon tetszik egy olyan fiuba akit alig ismerek . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy honappal ezelott voltunk agykontrolon unoka testveremekkel es nekik jott egy ismerosuk aki 16 eves en meg 13 (egy honap es 14) es mar ott nagyon jol kijottunk egymassal viccelodtunk vele meg o is velunk utana este ramirt hogy nem is egoista es hajnalig beszeltem vele. A heten uncsimnal voltam es nezegette a telefononat es elolvasta miket beszeltunk en is lattam h elbolvassa es nagyon sokat nevettunk. Utana ra terelodott a tema es meg kerdezte hogy tetszik e nekem en meg mondtam hogy nem mert még csak egyszer talalkoztunk, masnap reggel feloltoztunk es uncsi tesoja athivta azt a fiut es ujra beszélgettünk mintha ezer eve ismernenk egymast. Le volt mar akkor tiltva a facem egy kisebb veszekedes miatt(nem birom a veszekedeseket) es inkabb ki maradtam belole majd egy órája feloldottam es ra irtam uncsimra es o irta nekem hogy vissza tertem fbre en mondtam h igen es mondta h biztos miatta es utana azt mondta h mennie kell.. nem tudom miért ot hozta fel.. rendszeresen beszélgetnek es lehet rolam is beszeltek... nagyon megtetszett az a fiu de most jöttem rá... mert eddig valahogy azt hittem egyszer beszektunk es annyi de amikor uncsinnal talalkoztunk akkor nagyon megtetszett ..(Bocsánat a helyes irasi hibakert telefonon vagyok)

2014. jún. 20. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el. Aki ALIG ISMERSZ abba nem lehetsz szerelmes, akármennyire is püföli az agyadba a sok szar romantikus film, hogy "deigen". NEM. Nem vagy szerelmes, csak be vagy indulva a srácra. Sajnos a nyers tények ezek.
2014. jún. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem is szerelemrol beszeltem csak gondoltam megkerdezem hatha kapok valami jo tanacsot. De egyszer mindenkit meg kell ismerni. Nem ?:)
2014. jún. 20. 23:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Bocsi, nem tudom miért képzeltem ezt oda.


Elolvasva a szöveget azt kell mondjam, hogy különösképp tennivalód nincs, mert a leírtak alapján úgy értelmezhető a dolog, hogy az unokatesód össze akar a sráccal hozni. Szóval csak add magad.

2014. jún. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!