Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van konkrét hely ahova ismerke...

Van konkrét hely ahova ismerkedni járnak korombeliek?

Figyelt kérdés
Diszkót leszámitva meg az olyan helyeket ahova konkrét csak dugni mennek ismerkedni.(persze dugással sincs bajom csak annál egy kicsit többre van igény.)Hanem esetleg van arra kifejezetten hely ahova korombeliek ismerkedni járnak? (mert őszinte legyek volt egy randioldalas kapcsolatom és kössz nem többet... )Van erre itthon lehetőség lehetőleg pesten?

2014. jún. 21. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy Batman?
2014. jún. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

swinger klub?


"ahova konkrét csak dugni mennek ismerkedni.(persze dugással sincs bajom csak annál egy kicsit többre van igény.)..."

WAT? o_o kimaradt valami?

2014. jún. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
19 fiú mellesleg ezt elfelejtettem odaírni
2014. jún. 21. 21:43
 4/6 A kérdező kommentje:
a diszkóra meg az ilyen bulihelyekre értettem ahova konkrétan elmennek szórakozni dugnak egyet azt se puszi se pá.
2014. jún. 21. 21:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Bárhol ;) Engem buszon/vonaton is leszólítottak (és 8 hónapig jártunk :) ), strand, tábor/kirándulás.
2014. jún. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
vannak félelmeim ezzel kapcsolatban, tehát mivan ha egy olyat szolitok le akinek van valakije. Vagy eleve a tény hogy épp megy valahova dolga van ottermek esetleg kellemetlennek találja hogy odamegyek és megkérdezem hogy.... izé, a másik tészta hogy ilyet sosem csináltam még hogy csak ugy odamentem leszólitani valakit fogalmam sincs hogy kell és amig nem ismerek valakit addig kicsit félénk is vagyok ugyhogy nem tudom nekem menne e ez...
2014. jún. 21. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!