Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Leszbikusok, biszexek, honnan...

Leszbikusok, biszexek, honnan tudj. átok, ha szimpi valaki hogy ő tényleg vevő azonos neművel együtt lenni, nem csak divatból viselkedik úgy, vagy van hajlama de még bizonytalan?

Figyelt kérdés

2014. jún. 22. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Aki leszbikus, vagy biszex, az nem viselkedik máshogy, mint egy heteroszexuális. Aki eljátssza a havernőivel a srácok kedvéért, hogy mennyire egymásra vannak izgulva, az nem leszbikus. Akkor sem, ha megcsókolják egymást, vagy akár tovább is mennek. Kellenek hozzá érzelmek is.


Az érzelmek pedig ugyanúgy alakulnak ki, mint nő és férfi esetében. A hagyományos kapcsolatok nagy része bizonyára ezért is olyan felszínes, egyből a szexre mennek ahelyett, hogy megismernék egymást. Ha meleg vagy, akkor óvatosan kell tapogatóznod, rendesen kiismerned a másikat, mielőtt bármi történne, hogy elkerült a félreértéseket. Vagy, ha futó kalandra vágysz, akkor elmehetsz egy leszbikus buliba, ott a résztvevők 90%-a nem fog megsértődni, ha nyomulsz, mert alapból azért vannak ott.


Beszélgetni kell. Sokat.

2014. jún. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kívülről azt te nem fogod észrevenni. De még beszélgetés során sem. Ha nem kérdezel rá konkrétan (persze csak ha már vagytok olyan barátok, hogy ezt nyíltan megkérdezhesd), akkor nem fogod megtudni. Az előző is írta, hogy más ha csak poénból megjátszák. Igaz, lányokat kérdezel (mert a meleg szót nem írtad oda), én fiú vagyok, de azért leírom.

Van egy barátom akit 4 éve ismerek. Full hetero vagyok én is meg ő is, ő együtt él a barátnőjével, nekem pedig szintén van barátnőm (haverom 24 éves, én meg 16). De attól még ha kijön a sulimhoz, vagy náluk/nálam vagyunk, akár ott van a párunk akár nincs, ölelgetjük egymást, szinte egymásra mászunk. Általában mikor kijön a sulimhoz (én dohányzom, ő nem) akkor leülünk a betonra (van egy ilyen magasított hely a járda mellett) ő ott leül nagy terpeszben, és mivel én dohányzom ezért nem mehetek mögé, így beülök a lába közé ő pedig átölel és a vállamra teszi az állát. Közben beszélgetünk az iskolatársaimmal (haverom velük nincs baráti viszonyba), akik eleinte nagyon-nagyon furán néztek és magyarázkodtam nekik, aztán már nem szólóznak, de mg mindig nagyon furán néznek amikor jön ott van haverom. Mikor ott vagyunk akkor is ha valami olyat mondunk vagy ilyesmi akkor ő megpuszilja a nyakamat, vagy én az övét, stb. Sőt volt már olyan is hogy (nem nyelvesen, addig egyikünk sem merészkedne, tehát csak amolyan "szájrapuszi"-ként) csókolóztunk. Tehát kívülről olyanok vagyunk mint egy lovey-dovey meleg párocska, ahol n vagyok a fiú ő a lány. Pedig hetero-k vagyunk, és mindkettőnknek barátnője van. A párjaink előtt is ilyenek vagyunk, csak ők hozzászoktak.


Szóval ezt így nem fogod tudni megállapítani. De még csak szövegben sem lehet rájönni. Mi ténylegesen komolyan vesszük, tehát úgy nézünk egymásra ilyenkor mintha sziámi ikrek lennénk akik elválaszthatatlanok és nem tudnának egymás nélkül élni, így tényleg vannak érzelmek a "csókjainkban", de nem szerelem, csak nagyon erős szeretet és kötődés. Tehát még ha érzelmekkel telve is viselkedünk úgy a saját nemünk tagjával ahogy, akkor sem biztos hogy melegek/leszbikusok/biszexek vagyunk! Amíg nem mondja ki, addig nem lehetsz benne biztos, s nagyon nagyon felsülhetsz!

2014. jún. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utolsó szerintem nagyon aranyosak lehettek akkor, bár nekem ez kicsit fura. Nem rosszból, csak ez inkább lányoknál szokott lenni, nem fiúknál :D
2014. jún. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát alapvetően meg kell kérdezni, elvégre egyébként nem fogod tudni.

A testi közelség mint fennt is írták, nem feltétlez erotikus vonzalmat vagy szerelmet. (amit a fennti srác leírt, az ismereteim szerint kb. olyan mint egy aszexuálisok közti kapcsolat)


Szóval kommunikálni kell, máshogy nem megy.

A a divatból kavarósakat elég gyorsan kisízúrom, mert 1, általában valakinek teszik az agyukat, aki jól láthatóan ott van velük, 2, józanul már elutasítóak, flegmák.


Aki hajlandó lenne, de bizonytalan, az nem fog rámmászni, sőt, még szemezni is alig mer. Ilyenkor az ember csak lassan közelít, figyelve a másik határaira.

2014. jún. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#3: Köszi :) Hát igen, általában lányoknál. Suliban a magyarázkodás sem magyarázkodás volt. Szó szerint megverekedtem a bizonyságomért :) Hiába mondtam el részletesen, akkor is leb*ziztak (hülye parasztokból áll az osztályom, nagyrészük "páwa", meg "swag" és elég bunkók) és megakartak verni csak azért, mert "összebújok egy fiúval". De nem volt gond, mert csak kiharcoltam, hogy megbékéljenek a dologgal xĐ Ugyanis ha akarták ha nem, haverom szinte minden nap eljött akkoriban a sulimhoz, és mivel ott volt/van a suli utáni "dohányzógyűlés", és mint dohányzó én is ott voltam/vagyok, így látniuk kellett :) Viszont haverom a mai napig rühelli az osztályomat és (Ázsiában tanult tényleges mesterektől (nem a máday féléktől) harcművészeteket) akárhányszor furán néznek ránk, úgy kell suttogva lenyugtatnom, mert hallom, ahogy fújtat, vagy legalábbis nagyokat szuszog a fülem mellett :D
2014. jún. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!