Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy srác üzen, hogy menjek...

Ha egy srác üzen, hogy menjek a bulijába, de a bulin oda sem jön hozzám, azt mire véljem?

Figyelt kérdés

Megtudta, hogy nem tervezem h megyek, és üzent egy közös barátunkkal, hogy menjek. Erre elmegyek (mert bejön a srác és reméltem h végre lép valamit), és oda sem jön hozzám. Hozzátartozik a dologhoz, hogy végig velem volt egy barátnőm, de azért neki illett volna odajönnie, nem? Nagyon nézett egyébként. :) Ezt vehetem jó jelnek azért?

20/L


2014. jún. 22. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
azt várta hogy te menj oda.
2014. jún. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minek lógsz a baratnődön ha ismerkedni akarsz? Én se mentem volna oda.
2014. jún. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Érdekes. Ha én elhívtalak volna mert bejössz akkor biztos, hogy oda mentem volna. Nem lehet, hogy többet gondolsz ebbe az egészbe mint ami valójában? Lehet csak barátként tekint rád. Bár akkor is oda kellet volna mennie hozzád.
2014. jún. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!