Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Próbálok itt csajozni, de...

Próbálok itt csajozni, de mindíg attól "rettegnek" azok akik privit írnak, hogy vajon mit akarok valójában?

Figyelt kérdés

Csak találni egy nőszemélyt,aki nem parázik egy jóképű sráctól,aki nem trófeagyűjtő,romantikus lélek vagyok,nem a szexre hajtok.

Akad olyan,akit érdekelne a dolog,nem bánod meg.

Figyelem,én szakmunkás vagyok,és hasonló beállítottságú hölgyet keresek,diplomások kíméljenek.

;)

24 F



2014. jún. 21. 11:53
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
fenébe, van két diplomám :(
2014. jún. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Hülye vagy
2014. jún. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Sajnálom,de...:D
2014. jún. 21. 11:56
 4/28 A kérdező kommentje:
Kedves #2,azt kell mondjam,te vagy az.
2014. jún. 21. 12:04
 5/28 anonim ***** válasza:
szakmunkás nők sokan vannak a világban?:D egy autószerelő, hegesztő csaj megtalálása nem lesz egy perc, fiam:D
2014. jún. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
"nem bánod meg" teleshop
2014. jún. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

:D

Milyen kis viccesek...

Bolti pénztáros,takarítónő,multiknál pl.operátor,és még számtalan egyéb ,nem feltétlenül minősített hegesztő,vagy Cnc esztergályos,bár az érdekes lenne...:)

2014. jún. 21. 12:16
 8/28 anonim ***** válasza:
azért, hogy okosabbnak tűnj mellettük? mi lenne, ha inkább okosabbá válnál? az még nem jutott eszedbe?:)
2014. jún. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

hát, én is kiestem akkor, egyetemre járok. sajnálom, hogy túlképzett lennék hozzád :D

(amúgy szerintem nem árt félretenni a komplexusaidat minden téren, ha harmonikus kapcsolatot akarsz)

2014. jún. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
A komplexusaimat inkább megtartanám,primitívnek,informálatlannak nem érzem magam,bár csak egy "szakmám"van,ennek ellenére értelmesnek tartom magam,és párra nem azért vágyom,hogy okosabbnak tűnjek tőle,csupán egyenrangú partnert szeretnék,egyszerűt,mint jómagam.
2014. jún. 21. 13:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!