Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért jön zavarba egy ilyen...

Miért jön zavarba egy ilyen férfi?

Figyelt kérdés
Olyan férfiról beszélünk, aki sokkal jobban néz ki az átlagosnál. Úriember. És tudom, hogy nem számít, viszont felső tízezerhez tartozik, akik szerintem nem azok a tipikus zavarba jövős pasik.. szóval van egészséges önbizalmuk.. vagy talán kicsit több :) Tudom, hogy az összes ujjára találhatna 10 nőt. Viszont mikor életében először meglátott engem, iszonyatosan zavarba jött, már nekem volt kínos. Egy ilyen pasi, miért?
2014. jún. 22. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Mert ő is ember és mert hülye vagy. Mit általánosítasz?
2014. jún. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ez inkább a személyiségtől függ, mintsem a pénztárcától. Nyilván kell, hogy legyen köztük olyan, aki nem szál el a bankszámlájától, hanem megmarad "normális" embernek. A külső adottság szintén ilyen.

Illetve említetted, hogy a felső 10000-hez tartozik, akkor szinte biztos, hogy elég sok stressz éri, hiszen nyilván vannak sokan, akik kihasználnák, ezt meg nem lehet egyszerű feldolgozni.

2014. jún. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mással is megtörtént már ilyen :)
2014. jún. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Imádom ezt a kategóriát! xD
2014. jún. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!