Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A pasik miért nézik tök...

A pasik miért nézik tök feltűnően a vékony lányokat ha nem kezdeményezne náluk? Meg azok a pasik is akiknek van barátnőjük és ott megy mellettük? Normális válaszokat várok!

Figyelt kérdés

2014. jún. 20. 17:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Azért,mert kezdeményezne,csak nem mer,nincs hozzá hangulata..stb vagy csak a helyzet nem aktuális:)
2014. jún. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Hát, már aki...

Én a kicsit vastagabbakat is meg szoktam nézni, csak a naaagyon kövér(80 körüli) csajokat nem nézem meg egyáltalán. Hát, hogy feltűnően-e az már bunkósági szint kérdése. A barátnővel menés közben meg én úgy voltam, hogy akkor csakis ő a fontos, mást észre se vettem.

2014. jún. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 szimi14 válasza:
ez már szemétség ha a fiúnak van is barátnője
2014. jún. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ez tényleg undorító,hogy a pasinak van barátnője és közben másokat néz feltűnően.Ez bunkóságra vall.
2014. jún. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
66%
Te a cukrászdában miért nézed a sütiket, ha nem eszed meg ott helyben mindet?
2014. jún. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Mert gyönyörűek!

De nem feltétlen tűnnek olyannak, aki mellett szívesen fel is ébrednének, és megtartanák hosszútávra...

2014. jún. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
jó dolog csak nézni őket. nem biztos, hogy annyira tetszik, hogy kezdeményezzen is. meg jobb a jó csajokat nézni, mint a fákat, vagy a villamos padlóját, nem?:D
2014. jún. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2014. jún. 20. 18:32
 9/16 anonim ***** válasza:
Még szép, hogy nézem, ha már szóba sem állnak egy magamfajta ronda fiúval. :D
2014. jún. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
a pasik helyett még én szégyellem magam,mikor úgy bámulnak,hogy mellette a barátnője... szánalmasok,sok ilyen fsz van...
2014. jún. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!