Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy helyes diplomás lány/nő...

Egy helyes diplomás lány/nő el tudná fogadni személyemet/ 41 éves férfi vagyok/ mint magányűző beszélgető partnert?

Figyelt kérdés

2014. jún. 22. 23:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

T. Veronika én meggondolnám a helyedben :-)


Alakul ez, alakul csak tudod Kedves Kérdező az elején így elrontva már nagyon nehéz helyrehozni! :-) (a stílusodra gondolva)

2014. jún. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Bocs, ha félreérthető voltam, nem keresek társat...


Csak aznap este unatkoztam... , és a kérdésben magányűző beszélgető partnerről volt szó.

Amitől ott el is ment a kedvem. :)

2014. jún. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Kedves T. Veronika! Sajnálom hogy nemleges választ kaptam tőled,

természetesen tudomásúl vettem. És köszönöm hogy tájékoztattál!

Kedves Ezüstpatak! Nem érzem hogy bármit is elrontottam volna az elején. Ha most tenném fel a kérdést és ugyan ezek a hozzászólások jönnének mint amelyek jöttek, akkor most is ugyan ezek lennének a válaszaim. Egyébként nagyon érdeklődő vagy. Szabad megkérdeznem milyen területen dolgozol, vagy ha még nem dogozol mit tanulsz?

2014. jún. 25. 00:00
 14/17 anonim ***** válasza:

Szabad megkérdezned :-) Jelenleg főállású anyuka vagyok.

Remélem nem baj ha én is kérdezek? Kíváncsi lennék, hogy mennyi privit kaptál erre a kiírásra? :-)

2014. jún. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Micsoda gyors válasz! 8 privát visszajelzést kaptam, de 2 nem értékelhető belőle.
2014. jún. 25. 00:18
 16/17 anonim ***** válasza:
Köszönöm! Nem gondoltam volna :-) Sok szerencsét!
2014. jún. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. jún. 25. 00:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!