Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más is észrevette, hogy a pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is észrevette, hogy a pár évvel ezelőtti tini lány generáció másabb volt, mint a mai?

Figyelt kérdés

Úgy értem én 6-7 éve egy csomó 15-16 év körüli csajnak bejöttem, adták a jeleket, mosolyogtak rám, szemeztek, nevetgéltek, ha megláttak, volt olyan csaj, aki kérdezte, hogy van barátnőm, egy másik meg a barátnőjét küldte oda hozzám, mert tetszettem a csajnak. Szóval akkoriban nem nekem kellett csak tepernem, hanem sokszor a csajok léptek és nem is voltak ennyire beképzeltek, meg úgy elszállva, mint a mostani 14-16 éves lányok, akik agyon vannak már dícsérgetve hála ennek az áldásos facebook-nak meg valahogy a mai csajok max szemezni szoktak, meg a hajukat piszkálni, legalábbis nálam ezt csinálják többnyire, már nem olyan jó az élet, mint pár éve. Nem tudnak egy normális flörtjelet se leadni mintha azt várnák, hogy mindent mi fiúk csináljunk vagy tényleg azt hiszik, hogy ők Istennők, akiknek semmit sem kell csinálnia?

Elég kiábrándítóak, meg ráadásul mintha szívtelenebbek is lennének, memg önzőbbek, erőszakosabbak, alig van már igazi lányos lány. Fiúsabbak jellemre és külsőre is gyakran. Egyik-másik nagyobb testméretre, mint én meg magasabbak is.

Hiányzik a régebbi tini generáció, az sokkal jobb volt. Akkor is voltak elszállt csajok, de nem ilyen tömegesn, mint manapság.


2013. febr. 5. 18:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Megöregedtél testvérem, ez a helyzet!

Egyébként igen... Vagyis én más vonatkozásban vettem észre, de tényleg másabbak a pipik, mint amikor én voltam tini.

2013. febr. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 ASOT ***** válasza:
2013. febr. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy te öregedtél ki tesó? :D Akkor még biztos fiatal, friss husi lehettél. :)
2013. febr. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

ASOT én pont ezt csináltam. :P Pedig annyira nem csesztettek, vagy ha igen, hát rugalmasan megoldottuk. :D (Belenyugodtak a helyzetbe. :P)

Mondjuk nem bántam meg, az már más kérdés, hogy ma én támogatom őket. :) Még mindig jobb, mintha fordítva lenne, mint sok korombelinél!

2013. febr. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 ASOT ***** válasza:
"hogy ma én támogatom őket" igen neked benőtt a fejed lágya.
2013. febr. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Hehe.


"Elég kiábrándítóak, meg ráadásul mintha szívtelenebbek is lennének, memg önzőbbek, erőszakosabbak, alig van már igazi lányos lány. Fiúsabbak jellemre és külsőre is gyakran."


Talán az a lányos lány, aki fiú létedre, és ő lány létére körbeudvarol? LOL! :D

2013. febr. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Kösz ASOT :)
2013. febr. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Minden generáció más, mint az előzők. Ez van. Keress a saját korosztályodban.
2013. febr. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Üdv kérdező!


Ne hallgassál sok gyökérre itt,teljesen igazad van én is így látom.6-7 éve minden hévégén máscsajt dugtam kb és valóban rendesebbek voltak és kb a kis újjamat sem kellett mozdítanom ezért mert akkoriba nem voltak így elszállva.Elég korén kezdtem a csajozást így most sem vagyok öreg a 25 évemmel és még lúzer sem vagyok,sőt még ronda sem és pénzem is van.Akkor még csórón is jöttek a csajok.Ezek a mai pi.csák elvannak szállva és ez egyre rosszabb lsz.Nyugi nem benned van a hiba!Ezek már genetikai hulladékok és csak jól meg kell őket kúrni ha van rá lehetőség,másra elég kevés jó közülük.

2013. febr. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem már vének vagytok, nem vagytok csinik, és nem elég kerek a popótok. :)
2013. febr. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!