Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek én miért nem...

Szerintetek én miért nem tudok vonzódni a túlsúlyos lányokhoz, amikor egy hozzám hasonló alkatú és magasságú fiúnak meg simán ment?

Figyelt kérdés
Olyan rossz embernek érzem magam emiatt, pont olyan felszínesnek, mint amilyenek azok a lányok, akik folyton elutasítanak egy szia után, pusztán azért, mert alacsony-vékony típus vagyok. Próbáltam már erőltetni, kedves voltam a túlsúlyos lányokkal, már, amelyik megérdemelte, de valahogy nem volt az igazi és boldog sem voltam. Tudom, hogy nem lenne semmi esélyem egy hozzám hasonló vékony, pici lánynál, nekik a magas fiúk kellenek, hogy biztonságban érezzék magukat vagy valami ilyesmi dumájuk van, ezért is próbáltam meg ráerőltetni magam a nagyobb darab lányokra. Az baj, hogy még csak szerelmes sem tudok lenni olyan lányba, aki nem vonz testileg is meg arcra, max barátnak tudom elképzelni. Nem tudom mit kéne tennem, jó lenne már egy barátnő, az is szívás, hogy baromi ritka a kedves, jó fej és vicces lány manapság. A sok párt látva már csak a szomorúság jön rám meg a hiányérzet.
2014. jún. 12. 23:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát picit tényleg kegyetlenség ez, de mondok egy dolgot neked: engem még kövéren ismert meg a barátom, sose kérte, hogy lefogyjak, de én magamban éreztem az erőt és hogy képes vagyok rá, mert szeretem őt és azt akarom, hogy büszke legyen rám, s sikerült 23 kilót fogynom, 3 éve 54-56 kg körül mozgok. Oké, nem minden lány fogy le barátja miatt, de ha őszinte vagy és megmondod az illető csajnak, hogy először ismerkedned kell vele, s induljatok barátságról, talán sikerül belé szeretned.
2014. jún. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincsenek ilyen kategóriák, hogy alacsony vékony csajnak csak magas srácok kellenek. Egó ide-oda de én helyes vagyok, 193 magas, elég izmos, és képzeld el, sokkal több átlagos vagy magasabb nőnek jöttem be. Én még normális lányt se találok, mert mindenki azt hiszi hogy nekem csak dugásra kellenének, meg hogy a plázar*bancok tetszenek. Hamarabb találsz magadnak te olyan lányt akit akarsz, csak állj is úgy hozzá. Ne azon rágódj hogy egy adott ''típusú'' nőnek mi jön be, mert ilyen nincs. Abba meg nincs semmi gec*ség hogy nem tetszenek a dagadt lányok, szimplán nem a te eseted. Később lehet megismersz egy olyat, akibe bele szeretsz és nem fog érdekelni hogy nem vékony, de ne erőltesd rá magad. Nem csak náluk lehet esélyed.
2014. jún. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kémia. Az edzőm is mindig modell alkatú nőkkel kavart. Amíg be nem sétált egy aranyos molett csaj az edzőterembe... na ő lett a felesége és a gyermekeik anyja. Pedig előtte ő sem értékelte sokra a túlsúlyos hölgyeket.
2014. jún. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!