Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fesztiválon hogy ismerkedjek...

Fesztiválon hogy ismerkedjek pasikkal, hogyha nem vagyok szép?

Figyelt kérdés
Eléggé félénk és visszahúzódó vagyok, mert sokat bántottak a külsőmmel kapcsolatban, viszont fesztiválon szeretnék ismerkedni. Nyilván nem komoly kapcsolatra, csak egy bulin már sikerült kavarnom valakivel, és hihetetlen jó érzés volt éreznem, hogy valakinek bejövök így is :) Viszont nem tudom, hogy én hogy álljak neki. Szólítsak le valakit, miket mondjak?

2014. jún. 24. 14:31
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
fesztiválon a spontaneitás a lényeg :D ne gondolkodj sokat, menj oda hozzá, végül is mit veszíthetsz, valószínűleg soha életedben nem látod újra :D
2014. jún. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
:D köszi neked is utolsó :D nem is gondoltam hogy ilyen rövid idő alatt, ennyi értelmes választ fogok kapni :DDD
2014. jún. 24. 15:04
 13/31 anonim ***** válasza:
Fesztiválon nagyon egyszerű. Plusz odafognak menni.
2014. jún. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Hát remélem :)) meg egy barátnőmmel megyek, nem szeretnénk végig egyedül bulizni :D
2014. jún. 24. 15:12
 15/31 anonim ***** válasza:
Évek óta járok,tapasztalat. Mindig ismertem meg újakat.:) Csak engem meg pont,hogy komoly kapcsolat érdekelne.:D
2014. jún. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Melyik fesztre mentek?
2014. jún. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti: alapesetben engem is , de most lett vége egy kapcsolatomnak, ezen kívül meg nem hiszem, hogy pont egy fesztiválon találnám meg :D


Utolsó: VOLT :)

2014. jún. 24. 15:21
 18/31 anonim ***** válasza:
Sose tudni,nekem lett több éves kapcsolatom egy buliban megismert sráccal:D
2014. jún. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
hát, csak ahhoz ki is kell nézni valahogy azért :D
2014. jún. 24. 15:25
 20/31 anonim ***** válasza:
Na mostmár kezdek kíváncsi lenni,hogy hogy is nézhetsz ki.:) mert én sem vagyok ám egy szépségkirálynő,és nekem is volt,h beszoltak,h ez vagy az nem tetszik rajtam. Tini koromban tele voltam komplexusokkal:D viszont ami nem tetszett nekem azon változtattam,amin meg nem tudok,hát az olyan amilyen. Próbálom elfogadni. És sztem látszik is,h jobban érzem magam,mert azóta jelentkezőkből is több van.
2014. jún. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!