Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fesztiválon hogy ismerkedjek...

Fesztiválon hogy ismerkedjek pasikkal, hogyha nem vagyok szép?

Figyelt kérdés
Eléggé félénk és visszahúzódó vagyok, mert sokat bántottak a külsőmmel kapcsolatban, viszont fesztiválon szeretnék ismerkedni. Nyilván nem komoly kapcsolatra, csak egy bulin már sikerült kavarnom valakivel, és hihetetlen jó érzés volt éreznem, hogy valakinek bejövök így is :) Viszont nem tudom, hogy én hogy álljak neki. Szólítsak le valakit, miket mondjak?

2014. jún. 24. 14:31
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Hát enyhén szólva is nem vagyok egy vékony alkat :) Többen mondták, hogy az arcom szép, viszont nekem az alakommal van problémám. Csak évközben gimnázium mellett nem érek rá sportolni. Mióta nyár van azóta viszont intenzíven sportolok, de a voltig már látványos eredményem úgy sem lesz :)
2014. jún. 24. 15:44
 22/31 A kérdező kommentje:
(Hétvégente alapból is szoktam, mert más már kérdezte,hogy egy éve nem sportoltam-e :DD )
2014. jún. 24. 15:47
 23/31 anonim ***** válasza:
Bántottak a külsőddel kapcsolatban? És fiúk bántottak?
2014. jún. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Leginkább fiúk ,igen :)
2014. jún. 24. 16:00
 25/31 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? 20 alatti?
2014. jún. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok :)
2014. jún. 24. 16:11
 27/31 anonim ***** válasza:
de te legalább küzdesz azért, hogy jó alakod legyen! :) és külön respect azért, hogy nem fogyókúrákkal sanyargatod magad, hanem inkább sportolsz. hidd el, rengetegen vannak, akik inkább lustálkodnak egész nap(én is inkább olvasok meg zenét hallgatok, pedig a hasamat én is szeretném izmosítani, hiába mondják sokan, hogy teljesen jó vagyok, nekem nem tetszik) és ez tök jó dolog, hogy te nem ülsz és vársz a sült a galambra, hanem mész és eléred a célodat. ja és ne törődj azokkal, akik csúfolódnak, majd úgyis megbánják, hogy bunkók voltak, amikor majd tiszta bomba alakkal állítasz eléjük :D legalább tudod, hogy kikkel ne kezdj ki :)
2014. jún. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Hú hát köszi utolsó :D most feldobtad a kedvem , de komolyan !:)))
2014. jún. 24. 16:29
 29/31 anonim ***** válasza:

Fesztivál a futó kapcsolatok fellegvára. Abban a szabadságban és spontaneitásban garantált. Aki nem spanol le senkivel, az vagy végigaludta az egészet, vagy csak hallucinálta, hogy elment a fesztiválra, de igazából otthon volt. Imádom. Alig várom a Szigetet idén is. *-*


Neked meg sok sikert kívánok!

2014. jún. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Köszi ! :D jó szórakozást ^^ én mondjuk voltra megyek :D
2014. jún. 25. 21:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!