Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ebből a barátságból lehet...

Ebből a barátságból lehet szerelem?

Figyelt kérdés
Egyszer megtudta hogy bejövök neki éd akkor azt mondta hogy nem tudná viszonozni a szeretetet bocsánatot is kért. Aztán hivott mikor egy boltban voltunk és kérdezte odamegyek e ahol vannak mondtam igen de mire kiértem ott voltak unokatestvérével a bolt előtt Aztán Megint mondta élőben ott hogy ne haragudjak amiatt a dolog miatt de most élvezi a szingliséget. ezután jött hogy azt sem akarta hogy belé szeressek. Mondtam neki hogy ilyen nem hiszem hogy előfordulna. Azt mondja biztos volt már olyan hogy valakit megszerettem. Mondom nem mert csak olyan lányokat ismerek akik kavarnak csak meg átvernek. Erre ő azt mondta hogy ő nem ilyen meg az ilyet nem keresi senki mint ő. Mondom de én igen. Ezután megint valami miatt félbe maradt a beszélgetés de nem tudom mi miatt:D aztán miután ivott kicsit átkarolt hátulról többször és úgy álltunk sokáig meg ha sétáltunk megkérdezte hogy megfoghatja e a kezem és így összefonódva fogta meg és ezután volt hogy szemből rámugrott és lábaival átfogta a derekam ott hozzám simult és mondta hogy milyen jó illatom van stb. Szerintem lehet belőle több de jelenleg csak ha iszik akkor ilyen de mindig egyre több ilyet csinál. Am fbn szokott érdeklődni hogy vagyok milyen napom volt stb. Én hiszek benne de más véleménye is számít.

2014. jún. 25. 01:27
 1/5 anonim válasza:
te most fiú vagy. lány vagy?
2014. jún. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fiú
2014. jún. 25. 02:24
 3/5 anonim válasza:
Ne haragudj meg, de annyira össze-vissza irtál, hogy azt sem értem a sztoridból, hogy kinek ki mit mondott, és hogy a kiválasztottad fiú-e vagy lány!!!!
2014. jún. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szerintem pasinak nem akar, viszont egy dugásban benne lenne. Ez csak játszmázás.

Amúgy két-három entert beiktathattál volna hogy értsük is a teljes szöveget :I

2014. jún. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Húha, elég zavaros volt. Nos szerintem a csaj játszik veled. Figyelj oda, légy észnél, nehogy átvágjon.

Sok sikert!

2014. jún. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!