Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Barátságból szerelem ahogy én...

Barátságból szerelem ahogy én látom. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Az a barátság amiből kapcsolat lesz egy esetben lehetséges: az elején már megvan a kémia, a szikra, csak van egyéb akadály, egy példa: valamelyik fél kapcsolatban van és van annyira korrekt, hogy nem kúr félre, aztán barátok maradnak és ha mindkét fél szabad akkor átalakulhat kapcsolattá, de ahol a nőnek nem jön be a pasi külsője abból soha nem lesz kapcsolat, ha szegény pasas a fejére áll akkor se. Egy nő nem gondolja meg magát ha valakit egyszer elutasít az később se fog kelleni neki, akármilyen rendes is a pasi, ha lehozza neki a csillagokat akkor se, mert nem tud nőként vonzódni hozzá. Max ha szemét, akkor még hülyíti a szerencsétlen pasast, ígérget neki jót és szépet közben a markába röhög.


Azért is hülyeség belemenni ilyen barátosdiba szerintem, mert ha a lány talál magának valakit, akkor a reménykedő barátpadik bedurciznak, meg összeomlanak, hogy de ők azt hitték. És még a végén a nő a hibás. Ez a baj vele.


2014. máj. 26. 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:
én most pont egy ilyenben vagyok fiúként, hogy egyenlőre csak barátok de igazából a csajnak jöttem be én csak időközben beleszerettem :( , nem tudom mi lesz a vége vagy a folytatása de ugy érzem egyre kevésbé érdeklem
2014. máj. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Részben egyetértek, de szerintem akkor is lehetséges, ha mondjuk az egyik fél megváltozik, úgy hogy a másiknak már bejön úgy. Én is a legjobb barátommal jöttem össze. Nekünk az volt az indok, hogy messze laktunk nagyon egymástól és kb évente láttuk egymást. A szerencsének és az egymáshoz való kötődésnek köszönhetően a sors egymás mellé sodort minket. Ahogy a találkozások rendszeresek lettek, úgy alakult ki a vonzalom is. Jelenleg 2 éve vagyunk együtt, és a kapcsolatunk mondhatni tökéletes. Voltak nézet eltérések, viták meg hasonlók, de mivel fontosak vagyunk egymásnak, ezeket megtanultuk kezelni, illetve elkerülni mondhatni tökéletes a párkapcsolatunk.
2014. máj. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!