Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, zavar titeket, ha a...

Lányok, zavar titeket, ha a srác pigmenthiányos?

Figyelt kérdés

A hasamon, a hátamon és az oldalamon van néhány, nagyjából tenyér nagyságú folt, kb ilyesmi:

[link]

Mondjuk ennél valamivel fehérebb a bőröm, úgyhogy ennyire nem kontrasztos.

19f


2014. jún. 15. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Volt egy ismerősöm, akinek voltak ilyen foltjai, egy nagyon csinos félarab barátnője van (lehet, hogy márcsak volt). Sza'l szerintem a csajok nagyrészét nem zavarja.
2014. jún. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akit meg igen, azzal meg nem érdemes foglalkoznod, mert egy éretlen idióta :D
2014. jún. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem zavaró...
2014. jún. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna.
2014. jún. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Mielőtt a fővárosba költöztem, vidéken laktam. Ott volt egy 20as fiú, neki is ugyanilyen jellegű problémái voltak, még az arcán is. Ennek ellenére, sosem okozott neki gondot a csajozás. Szóval ne aggódj, ez nem olyan nagy hátrány!:)

18/L

2014. jún. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szia! Én 22L vagyok, és én is pigmenthiányos. És sosem volt ezzel gondom. És egyik exemnek is volt... neki sem volt gond :D Szóval ettől ne félj!
2014. jún. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Eddig nem zavartattam vele magam, csak felmerült bennem a dolog. De akkor továbbra sem fogom:D Köszi a válaszokat! :)
2014. jún. 15. 21:27
 8/8 anonim ***** válasza:

Biztosan van, akinek gondot okoz, de azzal nem kell törődni :) Nehéz, de akinek ennyi esze van, az normális embernek úgy sem kéne párkapcsolatra... A többi, értelmes és normális nőt meg ez egyáltalán nem zavarja :) Lehet hogy fog kérdezni róla, vagy valami... Akkor legyél nyílt, ne szégyelld, legyél önmagad :) Szép napot és életet!


21/L

2014. jún. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!