Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem kellek, de nem kényszer a...

Nem kellek, de nem kényszer a disznótor. Keressek mást, vagy fókuszáljak rá és várjam a semmit?

Figyelt kérdés

Tetszett egy srác. Flörtöltünk, néztük egymást, mosolyogtunk egymásra bla bla. Szerelmes lettem belé, alig bírtam megszólalni miatta, kb remegtem. Amúgy is félénk vagyok.

Ritkán volt alkalmunk látni egymást, de mindig izzott a levegő. Aztán elkezdett közömbös lenni velem, rám se nézett, aztán én is vele. Most olyan semleges, kedves de semmi extra.


Várjam a havi egy találkákat, és kűzdjek, hátha lesz valami, vagy hagyjam a fenébe, mert úgyse kellek neki eléggé és keressek mást, akinek kellek?



2014. jún. 25. 23:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
2
2014. jún. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:

egy próbát megér sztem :)

ha meg nem jön össze,akkor logikusan keresel mást,bajod nem lehet belőle :D

2014. jún. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szerintem meg "küzdj", ha már ennyire népszerű ez a kifejezés mostanában. Mondjuk például menj hozzá oda és beszélgess el vele és ismerkedjetek össze. Lehet, hogy a bátortalanabb fajta, vagy nem tudja, te hogy éreztél a dologgal kapcsolatban. Aztán ha még mindig közömbösen viselkedik, akkor BIZTOSRA veheted, hogy érdemes odébbállni. Szerintem ha megvan/volt a kölcsönös vonzalom, akkor kár lenne anélkül feladni, hogy meg sem próbálod.
2014. jún. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Hát szerintem hagyom a dolgot. Nagyon ritkán látom, és akkor sincs semmi sem, mert mindketten félünk. Illetve ő szerintem nem is akarná annyira. Bár mindig nagyon tetszeni fog, ha látom.

De jobb az, ha valaki nem taglóz le csupán a jelenlétével, hanem megismerem jobban, mert az elején még nem érzek semmit és nem parázok rá.:)

Köszi a válaszokat!

2014. jún. 26. 11:16
 5/18 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok most egy lánnyal... a fenéért nem tudok oda menni hozzá...
2014. jún. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Hát szomorú ilyet olvasni, kérdező... mert voltam hasonló helyzetben egy 19 éves leányzóval... akivel azt hiszem kölcsönös volt a szimpátiánk, de egyikünk sem lépett komolyabban. Nekem nem volt bátorságom, mert úgy éreztem, hogy bármit teszek, sosem fogok tudni megfelelni neki... Ő meg nem tudom miért... de lehetett látni sokáig, hogy tetszettem neki. Aztán lehet, hogy mikor egyszer beszéltünk, még ha csak felszínesen is, de... kiábrándult belőlem. Vagy nem tudom. Csak beleéltem magam a helyzetetekbe, mert kicsit rá tudom vetíteni az enyémre és olyan... elszomorító. Az, hogy egyik fél sem tett komolyabbat. :(


23/F

2014. jún. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Hát sajnálom.:(

Ez az, amikor két zárkózottabb ember találkozik...

Bár ez a fiú a közös ismerőseink szerint laza srác. Meg velem is az eléggé, nem hinném, hogy zárkózott, inkább csak mégsem tetszem neki. :(

2014. jún. 26. 17:31
 8/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy igazad van... de külsőre rám is azt mondja mindenki... ilyen téren mégis 0 önbizalmam van. :\ Más vagyok barátok közt, mint legbelül. Ott nyilván nem az önbizalom hiányos, zárkózott énem mutatom.
2014. jún. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Inkább azt javasolnám neked, hogy ne add fel! Rossz látni ezt így. Legalább próbálj meg vele beszélni! Abban még nincs semmi. Ha tényleg közömbös veled úgy is, hogy ismerhető a szándékod, akkor megéri visszavonulót fújni, mert hiába kapar az ember zárt ajtónál. Dee.... nekem volt egy nő aki vagy fél évig tetszett... és tudva, hogy milyen zárkózott és önbizalom hiányos vagyok, szabályosan meg kellett erőszakolnom magam mentálisan, hogy odamenjek. Mégis: HATALMAS megkönnyebbülés volt utána és nem maradt bennem a kétely, hogy "...de mi lett volna, ha?". Lehet, hogy bánni fogod, ha most így annyiban hagyod. Nem rám tartozik a döntésed, csak jót akarok. Én tudom, hogy így könnyebben továbbléptem. Ha nem tettem volna, belebetegedtem volna. :\
2014. jún. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

hát igaz. de már csomószor én tettem felé lépéseket. és ha tetszem neki, akkor ő is tenne felém. az egyetlen lépés amit felém tett, hogy az elején mosolygott, meg szemezett. most meg csak nagy ritkán.

de sajnos még az is, hogy tényleg havonta ha egyszer futunk össze. :(

szóval szerintem nem érdeklem, ezt vettem le teljesen. és úgy meg nem megyek oda, hogy láttam, hogy csak barátilag tekint rám. legalábbis nagyon úgy tűnik.

2014. jún. 26. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!