Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg igaz, hogy csomó nő...

Tényleg igaz, hogy csomó nő pszichológusnak vagy pszichológiát tanulónak hazudja magát azért, hogy érdekesebbnek tűnjön, és vonzzák a férfiakat?

Figyelt kérdés

Így okosnak állíthatják be magukat, meg néhány kanoslúzer fontosnak érezheti magát, ha a csaj "kielemzi". :D vagy hitelt szerezhetnek a szavuknak ha valakit sértegetnek.


Úgy tudom, hogy itt, az oldalon is van ilyen nő.



2014. jún. 26. 16:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
81%
LOL, ilyet még nem hallottam.
2014. jún. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
83%
Epic. :D
2014. jún. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
54%
Van benne igazság. Pedig egy pszichológus szava nem sokat ér. Legalább adnák ki magukat pszichiáternek... Csak azt már lehetne tesztelni. :D
2014. jún. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Én férfi vagyok és pszichológus, és bizony, ezt én is meg tudom erősíteni. Amúgy lányok írhatnak!


XD

2014. jún. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Pedig ilyennel már én is találkoztam, bár nem pont ezen az oldalon. Írnak valamit és ezzel támasztják alá, hogy ők pszichológiát tanulnak meg blabla. Közben meg olyan ökörségeket tudnak mondani sokszor...
2014. jún. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Itt mindenki önjelölt pszichológus.


Beírnak ilyen elmeroggyantak, hogy fehér a bőrük meg vékonyak és az egész világ őket utálja és hasonlók erre jönnke, hogy bezséljük meg priviben:D

2014. jún. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
én eddig még csak pasiktól hallottam, hogy minden különlegesnek elmondták magukat, hogy érdekesebbnek tünjenek. Bár csajok is lehet csinálják... De biztos nem akkora mértékben!
2014. jún. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
Nem tudom, én még nem találkoztam ilyennel, de nem minden pszichológus jó, szóval ha a hímbarátunk gondolkodna, nem azért szeretné a nőt, mert pszichológus.
2014. jún. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem pont a pszichiáterek azok, akiknek a kelleténél több esetben nem ér szinte semmit sem a szavuk. De ez már egy bonyolultabb téma. :)
2014. jún. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

ha én hallgattam volna a pszichiáterre, akihez jártam, már lehet, hogy halott lennék. de minimum emberi roncs.


pszichológussal vagy pszichológus hallgatóval pedig eddig csak jó tapasztalatom volt.

2014. jún. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!