Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha én mint átlagos fiú,...

Ha én mint átlagos fiú, rairnék a suli egyik legsportosabb lányára, akkor mit reagálna?

Figyelt kérdés

Tehát én egy elég átlagos, sőt inkább rossz, mint jó termetű vagyok, míg ő nagyon sportos, jó alakja van.

17/F



2014. jún. 26. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Azt nem lehet megmondani mit reagálna.

Viszont ha nem próbálod meg nem derül ki.

2014. jún. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez kb olyan mint mikor megkérdezi a kisgyerek az anyját hogy miert csíkos a zebra. Mittudkjuk mi...nem ismerjük
2014. jún. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jó tudom h hülye kérdés, de mgis mit reagálna?
2014. jún. 26. 21:40
 4/10 anonim válasza:
Egy próbát megér :) Nincs vesztenivalód ha amúgy nem ismer. 19/F
2014. jún. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Előző vagyok, ez nagyon egyénfüggő, mindenki máshogy reagál rá. Lehet pozitívan lehet negatívan... meg kell tudnod ;)
2014. jún. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ahogy az ilyen lányokat ismerem sztem felejtsd el h esélyed van nála hacsak nem vagy izmos menőgyerek.
2014. jún. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Az elöttem szólók hülyeséget irnak. Az ilyén lanyok eseteben fontos az első benyomás, és ami meg fontosabb, hogy ha megakarod szerezni, dobnod kell ezt a töketlen szemelyisegedet, mert az ilyén lanyok ha loholnak utánuk a pincsik, azt szeretik ha egy tigris sétál mellettük, szóval ferfiasan kell viselkedned! El me csezd , egy eselyed van. Sok sikert ! F
2014. jún. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
előző vagyok, kijavítanam, valamiért sok.mindent nem kuldott el . Az elöttem szólók hülyeséget irnak. Az ilyen lanyok eseteben fontos az első benyomás, és ami meg fontosabb, hogy végig ereztetned kell vele, hogy te felette allsz, akkor is, ha ez nem igaz. Nem mondhatod ki, de sugalnod kell. Hogyha megakarod szerezni, dobnod kell ezt a töketlen szemelyisegedet, (ez abbab nyilvánult meg , hogy.ide jottel segítségért, mikozben te magad is tudod azokat amiket leirok, csak felsz felszinre hozni ezeket) mert az ilyen lanyok utálják ha loholnak utánuk a pincsik, azt szeretik ha egy tigris sétál mellettük, szóval ferfiasan kell viselkedned! El me csezd , egy eselyed van. Sok sikert ! F
2014. jún. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

van egy mondás:

A fiú beszél. A férfi cselekszik.

2014. jún. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Jesszum pepi. Ti nem vagytok normálisak. Én mint nő,azt mondom,hogy ne mondj már magadról olyanokat,hogy "rossz termékű". Nagyon fontos,hogy legyen önbizalmad,fontosabb a hülye kommentelők által leírt izmoknál. Nem számít,hogy izmos vagy-e vagy sem,az a fontos,hogy légy jó fej és kedves.A kedves nem egyenlő az aranyossal és a cukival,mert az egy gyerekre jellemző szó. Ha rendes a csaj,akkor nem azt nézi,hogy izmos vagy-e vagy van-e autód stb... Bízz magadban és írj rá! Hidd el,hogy ez az első lépés afelé,hogy legyen egy barátnőd. Lehet minden fiú a suliban ugyanezt teszi,hogy nem ír rá és így átengedi a helyet másoknak. A mások,az most te vagy:)) Hajrá,tuti jól fog esni a csajnak! 20L
2014. jún. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!