Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nektek milyen típusú lányok...

Nektek milyen típusú lányok tetszenek?

Figyelt kérdés

Az ilyen vékonyak?

[link] (a középső lány)


Vagy inkább a formásabb lányok?

[link] (az első lány)


Azért kérdezem, mert én 3 éve kenuzom, elég széles a vállam, vagyis nem olyan nyeszlett mint az első képen nekik, és a lábam sem olyan vékony. Szóval ha egymás mellé teszem őket, akkor a combomnál épp hogy nem ér össze (a legtetején) de a többi helyen van lyuk :D

Szóval fiúk nektek minden képpen a sovány lányok tetszenek? Vagy az izmosabb/formásabbak is? :)



2014. jún. 26. 21:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Tényleg furcsa, ahogy már azzal is próbálsz önbizalmat meríteni, hogy ferdítve teszed fel a kérdést alapból.


Ha már Palvin Barbinál tartunk, akkor nála formásabb csajt nehéz találni szerintem:


[link]


[link]


[link]


A legkevésbé sem nyeszlett ez a csaj. :D


A 2. linkednél az elsőnek pedig nincs túl nőies alakja, mert keskeny a csípője, és széles a válla.

2014. jún. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
#11 palvin barbikának lustanő alakja van, látszik hogy nem mozog semmit. Éjlenek a sportos csajok!
2014. jún. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valaki sportol, még nem kell, hogy egyből férfi alakja legyen.
2014. jún. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Shades Of Cool, kis nyeszlet vagy, és félsz, hogy elnyomna? :DD
2014. jún. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

What?

Nem téma, mivel én is nő vagyok. :D Én nem azt mondom, hogy ronda alakja van minden izmos, sportos nőnek, csak szerintem az ilyen széles váll + keskeny csípő típusú nőknek semmi közük a nőiességhez. Palvin Barbi teste sem az etalon, de legalább nőies arányai vannak, formás, jó alapanyag.


Ők már mindjárt másak:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2014. jún. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!