Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit szolnatok ha igy csokolna...

Mit szolnatok ha igy csokolna meg valaki?

Figyelt kérdés

Elso csokra gondolok, milenne ha valaki nem csak siman lekapna egy elkapott szemkontaktus kozepette hanem mondjuk aztmondana, hogy:

- pl fazik es megkerdezed te tudod, hogy kell felmelegiteni a tested? Ez olyasmi mint egy meditaci, 1p az egesz csukd be a szemed, es kepzeld el magad egy reten blabla, es megcsokolod..

- vagy ismered a puszi fajtakat? Van a maori, eszkio stb. Bemutatod oket, es a vegen mondjuk azt mondod, hogy es van egy ilyen ös magyar, amit mar nagyon kevesen tudnak.. De ez eleg titkos, csukd be a szemed, es megmutatom..

Tehat ertitek .. Valami hasonlo keppen, akarmilyen szoveggel:)

Nektek ez mennyire jonne be lanyok? Orulnetek neki, vagy pedig inkabb olyan hatulrol jovos es atveros.. ?



2014. jún. 27. 00:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Tetszene.:D
2014. jún. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem túl művi, de van, akinek bejön.
2014. jún. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%

Nekem egyik sem jön be.

Nekem a sima, szemebe nézős, végig simítja a kezét a derekamon, hátamon jön be. Ez csak nyálas, betanult bla-bla duma, szerintem elnevetném magam és 2 lehetőség van:

1: a fiúnak elmegy a kedve;

2. nem is engedném ilyen duma után, hogy megcsókoljon.

2014. jún. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

[link]


Én ezt ajánlom ;)

2014. jún. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat :) leszukitem egy kicsit a kort, egy gyerekes viselkedesu 16 eves lanyrol van szo, akivel megy a macska eger jatek, es mindig csak rebuszokbsn beszelunk arrol ami koztunk toretnik.
2014. jún. 27. 00:15
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem bejön ez is, meg a mélyen a szemembe nézős-fajta is. :) Embere válogatja. :)
2014. jún. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Mar vagy masfel honapja csak randizgatunk es en meg szarok megcsokolni, mert vagy beszel ha meg nem akkor ne nez a szemembe :d mostmar nem akarom tovabb huzni..
2014. jún. 27. 00:23
 8/16 anonim ***** válasza:

barátomat nem zavarja, ha beszélek :D elkapja a derekam, szorosan megfog és megcsókol

ezek aranyosak és a puszifajtásat már velem is eljátszották :D de nekem kicsit sok volt a szöveg

2014. jún. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nagy ciki lesz! :D
2014. jún. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Áhh.. Valoszinu nem bonyolitom tul a dolgokat.. Csak kivancsi voltam a velemenyetekre, de kozben rajottem, hogy ez tul nyalas.. Lekapom azt kesz..
2014. jún. 27. 01:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!