Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Melyik könnyebb? Meleg sráckén...

Melyik könnyebb? Meleg srácként pasizni vagy hetero srácként csajozni?

Figyelt kérdés

2014. jún. 27. 17:07
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
egyértelmüen a második már csak azért is mert egyértelmüen meghatározható ki csaj még a meleg szerintem jobban jár ha valami csoda folytán felismeri ki meleg ugy szintén főleg nálunk :)
2014. jún. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%
melegeknek pasizni!
2014. jún. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 gamersrác válasza:
11%

Egyik se könnyű. xD

Amúgy miért kérdezed?

2014. jún. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Manapság heteronak se könnyű csajozni. Valamiért a csajok igényei az egekben vannak, régebben még be is próbálkoztak nálam csajok, most meg csak lerondáznak.
2014. jún. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Miért, amelyik könnyebb azt fogod csinálni?
2014. jún. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
hetero srácként csajozni
2014. jún. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

Hát, én egész véletlen ismerek egy meleget. És el mesélte a gondokat: nem biztos, hogy a kiválasztottad is meleg, m biztos, hogy ő is ugyanolyan típusú kapcsolatot akar(szex, vagy kapcsolat...) és másmilyeneket, ami ugyanaz, mint nálunk... Hogy össze illenek-e, hogy tetszenek-e egymásnak, stb.

Amúgy a szexet-szerelmet akarás nálunk is befigyel.

És szerintem ugyanaz. mindegy, hogy valaki lány vagy fiú és lányt, vagy fiút akar. Akkor is embert maga mellé. És így ugyanazokba az akadályokba ütközik.

Szerintem továbbá azt is meg kéne tanulni, hogy lényegtelen a bőrszín, a származás, a vallás és nézetkülönbségek, a szexuális hovatartozás, a nemi hovatartozás, a lényeg, hogy emberek vagyunk. Belül ugyanolyan sérthetőek és szeretetre vágyóak.

Kicsit talán csöpögősen hangzik, de ez az igazság.

Legalábbis szerintem.Ha többen gondolnák így, könnyebben megértenénk egymást, és nem lenne olyan hogy "büdös zsidó/cigány" vagy "az összes pasi disznó" vagy "az összes nő prosti". Persze ehhez liberális felfogás kéne, és egy kis nyitottság.(megint csak szerintem)

De ez csak 1 vélemény...

2014. jún. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha a szexre gondolsz....


Melegként egyszerűbb olyat találni,aki szexet akar,de nem olyan nagy a választék.


Heteróként meg igaz,hogy van választék,de kevés lány kapható a csak szexre.

2014. szept. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meleg pasiként csajozni
2015. febr. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A lányoknak nagyon összetett, zavaró és kesze kusza a gondolkodásuk, fiúkkal egyszerűbb, ott csak " vajon ő meleg?" Probléma van, na meg hogy kevés aki párkapcsolatot szeretne
2015. febr. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!