Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerinted mennyi esélye van...

Szerinted mennyi esélye van annak, hogy rendszerető, csendes, nem dohányzó srácként normális albérlőtársakat találjak Szegeden?

Figyelt kérdés
Igazából most nem ott vagyok, de ott tanultam évekig. Vissza szeretnék menni oda, mert hiányzik, de előtte állást kell találnom ott. Azon vagyok most. Engem az sem zavarna, ha lányok lennének a lakótársaim.
2014. jún. 6. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Van esélye.
2014. jún. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt mindjárt gondoltuk, hogy férfiként nem zavarna, ha nők lennének a lakótársaid :D

Amúgy teljesen reális esélyed van rá, jó emberismeretet és megfigyelőképességet igényel, hogy jól válassz. Ha ezek megvannak, akor kezdj el keresni. Pár héten belül már az új helyen fogsz lakni :)

2014. jún. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szeged jó hely, biztosan találsz társat. Nem feltétlenül rögtön,de előbb-utóbb, mert sok itt a kollégium.
2014. jún. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!