Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért mondja mindenki, hogy...

Miért mondja mindenki, hogy egy pasin egy rózsaszín felső bu. Zis, mkeg ízléstelen, meg fúj, amikor mégis minden ilyen pasit jó nőkkel látok kézenfogva sétálni meg ölelkezni-csókolózni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 27. 18:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
A jó pasikon jól áll, tudni kell viselni.
2014. jún. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mert tényleg b*zis
2014. jún. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akkor ez megint egy olyan dolog, hogy a legtöbb nő nyilvánosan fujjolja, de amúgy meg menőnek tartják?
2014. jún. 27. 18:55
 4/11 anonim ***** válasza:
8%
Csak s**r alakok vesznek fel olyan b**i színes s***t... ezek a páwa meg swag keverék férgek. A hozzá tartozó kislányok se különbek, erre mondják, hogy a zsák megtalálj a foltját.
2014. jún. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem. Ez nem b*zis, hanem durván az jön le belőle, hogy az illető vagy metroszexuális olyan szinten, hogy akár már nő is lehetne, vagy pedig olyan durván egoista, hogy azt képzeli, férfi létére neki a női színek is jól állnak.

Az ilyen férfivel is csak hasonló színtű nők járnak.

És igen, fúj.

2014. jún. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4-es, nem ők hordanak ilyet. Én inkább felnőtt férfiakon szoktam látni... 25-40 között.
2014. jún. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

5.-nek van igaza

Meg persze ezek azt hiszik,hogy milyen jó pasik..,közben pedig mind undorító

2014. jún. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Arra nem gondoltál, hogy tényleg b*zik és a csaj csak barát, és bohóckodnak mint két csaj?:D


Egyébként ez a divat, van akinek jól áll, az a kevesebb

2014. jún. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én azokon az állatfajtákon szoktam látni, amiket írtam. Bárhogy is legyen ez mindenképpen rossz.
2014. jún. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát van olyan Saxoo ingem, ami halvány rózsaszín, és az minden, csak nem b"zis. Viszont az ilyen UV rózsaszínű felsők tényleg hányások, az senkinek sem áll jól.
2014. jún. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!