Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valaki megmondaná az okát...

Valaki megmondaná az okát annak, hogy a mai fiatal lányoknak miért a rózsaszín rucis csőgatyás páwák jönnek be, és a normális fiúknak szinte esélyük sincsen ezekkel a díszhomárokkal szemben?

Figyelt kérdés
Engem már annyira zavar, hogy normális, megfelelően öltözködő és stílussal rendelkező 16 éves fiúként még egyszer nem volt barátnőm, de a bunkó, meglehetősen félreérthető ruhákban flangáló kortársaim pedig már legalább három-négy lányon túl vannak. Ez lenne a divat, vagy ennyire igénytelenek a mai lányok? Vagy mi? De most komolyan? 16/f

2014. jan. 16. 18:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
Ez a divat, ez van:) A lányok a dumára mennek^^
2014. jan. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Ezek a páwa fiuk ha hiszed ha nem nagyon "menők" és ha lányként jársz eggyel akkor te is menő leszel. Borzaszto hogy itt tartunk..
2014. jan. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
91%
Páwák, pfujj... Most őszintén, csak meg kell találna a megfelelő csajt! Lehet hogy lenne barátnőd, csak te meg pont azokra a lányokra nem figyelsz fel.
2014. jan. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Rózsaszín fiún... Pfujj.
2014. jan. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
nem bírom a páwákat!! b zik!!!
2014. jan. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Egyet mondok, ezek a srácok se lesznek sokáig páwák, idővel férfik lesznek, viszont csak akkor fog kapcsolni a csaj, hogy mindezt előbb is megkaphatta volna, remélem szívből fogja bánni az ilyen.
2014. jan. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
38%
Én egyenesen utálom a pávákat ... amúgy nekem a punk fiúk jönnek be
2014. jan. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
ja ezt a kort a legtöb könövi vagy buz i lesz.. de ne szőke kur vákra meny hanem szép lányokra mitn andy vagy inkáb rá ne ő nekem kellene
2014. jan. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
47%
Miért a másiktól kell elirigyelni a sikert? Tegyél érte, hogy legyen csajod! Nekik azért van barátnőjük, mert nem másokkal vannak elfoglalva, hanem a saját pecsenyéjüket sütögetik. A saját boldogulásukon dolgoznak - ahelyett, hogy másokén csodálkoznak.
2014. jan. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
nem az hogy irigylem tőlük, mert én is próbálkozok, de amikor ejtenek, aztán megjellenek egy fentebb leírt organizmussal, akkor az azért egy kicsit bosszantó tud lenni
2014. jan. 16. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!