Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek, ha egy fiatal...

Szerintetek, ha egy fiatal srác, nagyon kisfiúsan néz ki, de már elmúlt 18, akkor mégis milyen típusú lányoknak jöhet be vajon?

Figyelt kérdés
A tiniknek ugye fontos a kor, nyílván szóba sem állnak egy 18 év feletti fiúval, ők ahogy mondják az már öreg meg pedomaci. Ellenben egy huszonéves lány számára nem vonzó egy kisfiú, egy öcsike. Idős nők meg nem vonzanak. Baromi nehéz a helyzet.
2014. jún. 27. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:
A barátnőm (23) pasija már 27 éves, mégis mindenhol elkérik a személyiét, mert nagyon olyan, mint egy tini fiú :) Ha elkezdesz vele beszélgetni, persze rájössz, hogy nem. Egyébként nem néz ki rosszul, és van, aki a fiatalosabb arcokra bukik.
2014. jún. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tizenéves lányként (~16) egy 19 éves srácba vagyok belezúgva, aki fiatalabbnak néz ki a koránál
2014. jún. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintem nem vágjátok teljesen, kimarad egy fontos dolog, nem csak, hogy kisfiús, de olyan a magasságbeli és testsúlybei adottságai is!! Na gondolom így már a kutyának se jönne be.
2014. jún. 27. 23:31
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát máris temeted magad?Most mi a kérdés lényege?


Olyan lánynak jössz be akinek majd bejössz te jó ég....tudod elég sok ember é la földön lesz jó adag akiknek pont ez tetszik.

2014. jún. 28. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

# 4


Érdekes én egyet sem látok, itt sem írt volna rám egy lány sem, hogy pont ilyen fiú az esete.

2014. jún. 28. 11:34
 6/7 anonim ***** válasza:
mit takar az a kisfús kinézet ? pl. olyan mint Justin Bieber mikor még hosszú gomba haja volt ?? :D
2014. jún. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem ilyen tökéletes bájú, hanem inkább pici a teste, alacsony ilyesmik.
2014. jún. 28. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!