Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan fiú aki valamily...

Van itt olyan fiú aki valamilyen kapcsolatban áll/állt megerőszakolt lánnyal? Vagy olyan lány akit megerőszakoltak?

Figyelt kérdés

Megerőszakoltak, már több éve. Szeretnék egy normális kapcsolatot de nem megy. Úgy érzem, hogy bennem van a hiba.

Jól esne beszélgetni valakivel aki közvetlenül, vagy közvetve, de átélte azt amit én.


2014. jún. 28. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
haverom egy ilyen lány
2014. jún. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%

Miért gondolod hogy benned lenne a hiba ?

ezt fejtsd ki bővebben.

2014. jún. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha neten rákeresel erre a témára, kihozza azokat az oldalakat, ahol le vannak írva azon központok telefonszámai, akiket bármikor hívhatsz, korlátlanul, ingyen.
2014. jún. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Dante West válasza:
Az bisztos hogy nehez lenne egy ilyen kapcsolat. De azt fejetsd el hogy benned hiba van. Teged hasznalt ki a romlott tarsadalom, he hagyd hogy tonkretegye a lelked ez a dolog. Persze hogy szurnyu erzes de ha lessz parod, aki normalis es szeret, ezt meg lehet beszelni vele. 16f
2014. jún. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj el pszichiáterhez mindenképpen, komolyan mondom, magadtól nem fogsz rendbe jönni, így sosem lesz párod, nem kell attól félni hogy telenyomnak nyugtatóval vagy lenéznek mert ez történt veled de ha beszélgetsz egy szakemberrel az nagyon sokat fog segíteni.
2014. jún. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dreed ***** válasza:

Volt ilyen lány ismrősöm,bár amire felszedtem a padlórol,hogy újra éljen,teljesen megváltozott.

Eldobott mindenkit magától,de szerintem akkor is megérte,

egyedül lehet még rosszabb lett volna.

2014. jún. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!