Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok ha valaki ismeretlenül...

Lányok ha valaki ismeretlenül bejelölne titeket fb n és azzal inditana, hogy nem ismeritek egymást de azért jelölt be mert szimpatikus vagy neki, tetszel stb akkor mit reagálnátok rá?

Figyelt kérdés
Irjatok kort is! Az értelmes válaszokat előre is köszönöm!
2014. jún. 30. 01:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
6%
Naponta van ilyen, nem szoktam reagálni és végképp nem igazolom vissza. Ha ír második üzenetet is, akkor tiltom.
2014. jún. 30. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Beszélgetnék vele ha tetszik, ha nem megmondanám. Többi kiderül, viszont eddigi tapasztalataim alapján olyanok írnak akik hihetetlenül buták... :( Volt olyan is, hogy nem is emlékezett, hogy bejelölt, na ez meg kritikán aluli...

23l

2014. jún. 30. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
9%
Elküldeném szemészetre. :D
2014. jún. 30. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Most mivan lányok, tényleg bűn kezdeményezni a interneten?! :o
2014. jún. 30. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Amúgy pont ilyenek miatt állítottam be úgy, hogy csak ismerős ismerőse jelölhet, de írni írhat aki akar. Azért boldog boldogtalant nem igazolok vissza úgy, hogy semmit nem beszélgettem vele...
2014. jún. 30. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nekem van párom (Ezért nem ismerkedem), és semmim sem publikus, egyetlen egy profil képen kívül. (üzenetfalon sem semmi.)
2014. jún. 30. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem adom fel, mindenképpen tudni akarom miért bűn ez!

Ismerek egy lányt látásból, sajnos még csak azt sem mondhatom, hogy egy iskolába járunk, vagy hogy közel lakunk egymáshoz. Tesomat ismeri csak. Viszont annyira szép, hogy nem tudom kiverni a fejemből! Mégis mit kéne tennem?! ...várnom míg egyszer csak sikerül összetalálkoznunk?... Facebookon tesóm ismerőse, miért ne tehetném meg hogy ott veszem fel vele a kaocsolatot?

Persze megértem, borzalmas lehet minden nap más hülegyerek nyomulását hallgatni. De kategorikusan elitélni őket nem valami rendes dolog. Várjátok a szőke herceget, de közben meg olyan magasan horgyátok az orrotok... De tényleg, legyetek szívesek magyarázzátok meg nekem, mert amit írtam igaz, cs ak még nem mertem bejelölni a lányt.

2014. jún. 30. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Részemről nem bűn...

De ha valakinek ismeretlenül kép alapján tetszem, akkor ott valóban komoly látásprobléma áll fenn... :D


De ha mégis, és nem lennék férjnél... csak olyat igazolok vissza, akit valóban ismerek! Írjon rám, mondja el, hogy szimpi vagyok neki, de ne jelölgessen!


Sőt, ne is írogasson! Ha személyesen ismer/látott már, akkor tiszteljen meg azzal, hogy megkeres személyesen!

2014. jún. 30. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Így vagyok most egy helyes lánnyal, megtehetném, de nem merek ráírni, mert rengeteg ilyen levelet kaphat, így inkább nem próbálkozok.
2014. jún. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Bocs, de van barátom."


De egyébként a kedvencem mégis az, hogy most éppen olyan profil képem, amin mindketten rajta vagyunk, tehát elég egyértelmű a helyzet még ha nyilvánosság elé nincs is bejelölve a kapcsolati státusz (idegen kb semmit nem lát a profilomon csak a mostani és eddig profilképeket, iskoláimat, lakhelyemet.) mégis bejelöl, de nem ír üzit, kép nincs kirakva. Nekem meg rémes a névmemóriám, így még én írok rá, hogy szia, honnan ismerjük egymást és annyi választ kapok, hogy jaa, sehonnan csak csini vagy és jössz egy körre? Hát kösz de nem... és még ő van megsértődve, pedig nem is káromkodva köszöntem meg ezt a csodás lehetőséget és utasítottam vissza nagylelkű ajánlatát.


De ha éppen nem lenne barátom és bejelöl és rámír (nem csak bejelöl és járjak én utána...), akkor természetesen kedvesen reagálnék és majd kiderül mi lesz, ha ő is úgy indít. A bunkó taplókkal valahogy én is bunkó tapló vagyok. De szerintem ez ember függő. Aki mindennap egy halom ilyen bejelölést és üzenetet kap az lehet belecsömörlik, én nem szoktam, de ha látványosan nem egyedülálló vagyok, akkor miért zaklatnak?


24 N

2014. jún. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!