Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy volt osztálytársam (lány)...

Egy volt osztálytársam (lány) bejelöltem facebookon mert nagyon tetszik és nem jelölt vissza de viszont nem is utasította el. Pedig azóta volt már fent és tegnap délután jelöltem be. Folytatás lent?

Figyelt kérdés

És nem tudom miért nem jelöl vissza, mert a suliban teljesen rendes meg kedves volt hozzám.

És még meg is ölelt egyszer pedig nem volt rá oka mert nem voltam szomorú vagy ilyesmi csak úgy simán.

Én értem hogy ha rendes meg kedves volt velem akkor az még nem azt jelenti hogy tetszek neki de akivel kedves meg rendes vagy azt vissza jelölöd nem?

Mert ugye nincs vele bajod.

Meg egyébként összes osztálytársam bejelöltem és mind vissza jelöltek csak ő nem jelölt vissza.

A ? jelet azért raktam végére mert muszály volt tudom hogy pontot kel.


2014. jún. 24. 02:26
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Meg még annyit hozzá írnék hogy ugye akit megölelsz azért azt kedveled annyira hogy vissza jelöld nem?

Mert hát ölelgetni csak úgy másokat senki se szokott még ha az osztálytársad is.

2014. jún. 24. 02:30
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
xD
2014. jún. 24. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem szeretnélek elkeseríteni, de szerintem felejtsd el a lányt. Ha tetszenél neki rögtön visszajelölt volna. :S Az ilyeneket jobb hagyni, ne pazaroldd az idődet rá..
2014. jún. 24. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Fish1 ***** válasza:
Miért nem írsz rá valami semleges témával? Egyből kiderülne, akar-e egyáltalán beszélgetni.
2014. jún. 24. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%

Én bizonyos célokra használok bizonyos weboldalakat. Pl. a Face-n NEM jelölök be ismerősöket, az IWIW-en meg azokat, akikkel egy bizonyos hangvétellel tudok beszélni, akik már egy ún. "belső kör" az életemben.

Biztos ő is így van vele, nem kell jelentőséget tulajdonítani neki, esetleg kérdezd meg az okot, biztos elmondja.

2014. jún. 24. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hát szerintem ő nem ilyen.


Facebookon szinte simán kirakott minden adatott magáról.


És askfm-en meg tök idegen emberekkel beszélget.


Meg gyűjti a lájkolokat, vagyis szerintem gyűjti mert van neki olyan 12000.


Nem hiszem hogy pont én zavarnám mint volt osztálytárs, meg a volt osztálytársaim rendes gyereknek tartanak.

2014. jún. 24. 04:07
 7/12 A kérdező kommentje:
Illetve már meghaladta a 12000 is nem is kicsit.....
2014. jún. 24. 04:16
 8/12 anonim ***** válasza:
hat, a leirtak alapjan nem a legeselyesebb a csaj, gondolom szuper nepszeru es csak ugy dongenek a mehkiralyno korul a mehek. azert persze, az is lehet, hogy felment a face-re, aztan valami kozbejott, gyorsan es semmilyen szemelyes dologgal nem akart foglalkozni. el tudok kepzelni ilyen szituaciot, pl, ha csak egy levelre kell gyorsan valaszolni, vagy valaki ott volt vele, akinek nem akarta mutogatni a szemelyes dolgait. szoval ebbol ne vonj le messzemeno kovetkeztetest...
2014. jún. 24. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 zoliba' ***** válasza:
57%
ostoba buta fészbúkgeneráció.....
2014. jún. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
Ha már annyi lájkot összegyűjtött, biztos valami csöcskirakós sarkcsillagról van szó.......tudod te, hányan jelölik meg az ilyen csajokat??? Majd várd ki a végét, míg a sok száz vagy ezer jelölés után a tiédet is visszaigazolja......;)
2014. jún. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!