Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szociális fóbiában szenvedő...

Szociális fóbiában szenvedő emberekkel hol találkozhatnék, ismerkedhetnék?

Figyelt kérdés
Csak egy megértő barát kellene, de szex is belefér, ha úgy alakulna.
2014. jún. 30. 09:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne hogy itt van olyan :/..
2014. jún. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezt elkerülni kellene! Elmenni psychoterápiás foglalkozásra, ami gyógyszeres kezelés mellett megoldódik. Én is az voltam!
2014. jún. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
istenem...
2014. jún. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
F v l?
2014. jún. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, hogy fiú vagy lány jelentkezik? :O
2014. jún. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#2: Köszönöm a tanácsot, egyelőre csak olvasgatok róla, gyógyszeres kezelést nem szeretnék... az csak tovább erősítené bennem azt a tudatot, hogy nem vagyok normális.


Lányos zavaromban elfelejtettem í nememet is kiírni... nőnemű lennék, 18 éves, de hasonló cipőben járó lányok is nyugodtan írhatnak. :)

2014. jún. 30. 10:17
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy kis szociális fóbiám van, de az bőven elég ahhoz, hogy ne tudjak ismerkedni csajokkal :/ 24f
2014. jún. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én egy rohadt telefonhívást nem tudok elintézni már 3 napja... másnak ez nem nagy dolog, én meg itt görcsölök rajta.

Nem szeretem a saját hangom élő beszédben sem, de telefonban aztán főleg... Félek attól is, hogy elcsuklik, berekedek, esetleg elsírom magam. Komikus lehet ez kívülről, már én is kínomban nevetek magamon, de nem tudok mit csinálni... Egy gyáva p*cs vagyok.

2014. jún. 30. 10:47
 9/10 anonim ***** válasza:
#7-es vagyok, én a pizzát is online rendelem, h ne kelljen telefonálni :) Nagyon nem érzem jól magam am idegen környezetben, ha idegenekkel kell akár pár szót váltanom, már tiszta vörös lesz az arcom és nagyon melegem lesz :/
2014. jún. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kevert szorongásos, depresszív zavarom van, szociális fóbiával. Beszélgethetünk, ha gondolod; viszont azon meglepődtem, hogy itt mersz egyáltalán kérdést kiírni. Én anno hónapokig csak nézegettem a kérdést, mire eljutottam oda, hogy egyáltalán hozzászóljak egy témához...


Meg a szex is belefér? Te most akkor párt keresel? Mert a szocfób emberek nem a szexkapcsolatokról híresek.


Egyébként a telefonhívás nekem is ismerős. Ha tehetem, pizzát is inkább neten rendelek.

2014. jún. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!