Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyire jönne be egy érett...

Mennyire jönne be egy érett tinilánynak egy tapasztalt, figyelmes, idősebb srác?

Figyelt kérdés
Köszi, ha írtok kort is :-) 26F

2014. jún. 30. 16:52
1 2
 1/16 anonim válasza:
73%
Hát ha nem az a célja, hogy megfektessen akkor nagyon :)
2014. jún. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Érett tinilányt te soha nem fogsz találni, mellesleg 26 évesen neked már N Ő kéne.
2014. jún. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
#1 vagyok 17/L
2014. jún. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
A 2essel nem értek egyet, sztm vannak. Csak nehéz találni, mert sok az éretlen es egykalapalá veszik őket.
2014. jún. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Komoly kapcsolatra nagyobb szerencséd van 18-20-22 éves korosztályban nézelődni.
2014. jún. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 metalgirl098 válasza:

Mi számít tini lánynak? Mert egy 13 évesnek még nem biztos... Amúgy az elsőnek van igaza, amíg nem megb*szni akarsz, és nem vagy szatír, sorozatgyilkos, vagy egyéb, addig azt mondám, inkább az idősebbek... Én 16 vagyok, és nekem például a legtöbb korombeli srác éretlen ( tisztelet a kivételnek), de a korkülömbség nálam max 5-7 év... Egyébként vannak olyan tizenévesek, akik valószínűleg összejönnének veled, de vedd figyelembe, hogy ezeknek a kapcsolatoknak altalában 3 hátulütőjük van:

1. Valószínűleg a lány még tapasztalatlan, te meg felnőtt férfi vagy... A többit következtesd ki.

2. A lány szülei nem valószínű, hogy odáig lesznek ezért.

3. Ha besokallnak, simán feljelenthetnek, mert egy idióta törvény miatt elvileg nagykorúnak nem lehet kiskorúval kavarni, már egy csókért is jöhet a pénzbírság, börtön, stb. ( de ezt azért nagyon kevesen tartják be )


Ettől függetlenül vannak ilyen kapcsolatok, akár neked is lehet. :)

2014. júl. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon.

De a Szüleim miatt Sosem lesz ilyen barátom.

2014. aug. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"3. Ha besokallnak, simán feljelenthetnek, mert egy idióta törvény miatt elvileg nagykorúnak nem lehet kiskorúval kavarni, már egy csókért is jöhet a pénzbírság, börtön, stb. ( de ezt azért nagyon kevesen tartják be )"

Ha elmúlt 14 éves akkor csinálhtja 18 év felettivel.

Sőt egy 12-14 éves csinálhatja egy 14-18 évessel is! 18 Felettivel még nem.

Tehát a törvény lazult tavaly nyáron. Sokan nem tudják.

Bár ettől még ha besokall behazudhat egy nemi erőszakot és azt ebben a korban súlyosabban büntetik. Na meg ebben a korban a fiúk és a lányok is változnak mint a tavaszi szél.

2014. aug. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

Ez alapján nekem nagyon.

18 L

2014. aug. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
61%

1. te nagyon butuska naiv vagy!


Mi a fenéről beszélsz? Olyan férfi nincs a földön aki ne akarna megfektetni! Ha ilyen férfit akarsz akkor annak valami baja van, aszexuális, vagy impotens, vagy nőgyűlölő!


Ha egy pasinak bejössz akkor naná hogy meg akar fektetni! Amilyen hamar csak lehet! Ez az egészséges mentalitás. Na és, mi ezzel a bajod? Ki mondta, hogy neked ezt el is kell tűrnöd, együtt döntitek el! Ha nem akarsz szexet 3 napig akkor nem lesz, ha egy hétig akkor addig nem lesz stb. Ha megvár a pasi akkor is meg akar fektetni, csak türelmesebb, ettől még a célja nem változik!

Ha beléd szeret ha nem, akkor is meg akar fektetni az első perctől kezdve, hogy megtetszettél neki!


Istenem, miért csinálják egyes nők ezt a hülye cirkuszt meg ezt a bugyuta álszent érintetlen érinthetetlen műimázst? :(

Annyira gáz, és annyira béna, hogy a saját vágyaidat valami sablonos jókislány álarc mögé bújtatod!

Mintha te nem akarnál egy jót bąszni azzal akitől benedvesedik a puncid, most másoknak akarsz hazudni vagy magadnak?

Komolyan nem értem....

2014. aug. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!