Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy srác, aki 2 évvel...

Van egy srác, aki 2 évvel idősebb nálam, egy suliba járunk, de egyben a szembe-szomszédom is. Ha látjuk egymást, mindig köszönünk, és egyszer-kétszer rám is mosolygott, de nem merem elmondani neki, hogy szeretem. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Elmondjam neki, hogy szeretem, mielőtt elballag, vagy hagyjam békén? (Legalábbis egyelőre.)

2014. ápr. 10. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Mond el hogy szereted és mond meg hogy van-e facebook-ja hogy tudjátok tartani a kapcsolatot. Egyébként korotok?
2014. ápr. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát ha csak látásból ismered, akkor azért ez még nem hinném, hogy szerelem, csak komolyabb érzések/vonzódás lehet. Viszont ha tényleg komolyan gondolod, akkor ne szalaszd el, muszáj lesz vele beszélned. Szerintem ne rögtön letámadd, először csak dumálgassatok, ismerkedjetek. Ha szembe-szomszédok vagytok, akkor azért lehet rá bőven esély... például ha mentek suliba, ha jó idő van és épp kint vagytok a környéken, stb. De mindenképp próbálj közelebb férkőzni hozzá, mert különben egy életen át bánni fogod.

Hajrá, sok sikert! ;)

2014. ápr. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A korom 13/L, az övé 15/F. van facebookja, és be is jelöltem már.

Facebookon gratuláljak neki a ballagáshoz? és akkor már el is mondhatnám neki hogy szeretem. vagy élőben??? köszi a válaszokat. :))

2014. ápr. 10. 17:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Mennyire ismeritek egymást? Szoktatok beszélgetni egyáltalán?
2014. ápr. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
szoktunk beszélgetni néha, bár elég ritkán. de sztem tuti lenne közös témánk.
2014. ápr. 11. 22:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha annyira még nem bensőséges a kapcsolatotok, akkor szerintem ne mindjárt azzal "támadd le", hogy "Szeretlek!". Inkább kezdj el vele gyakrabban dumálni mindenféléről, elmehetnétek ide-oda együtt, szóval először csak utalásokat tegyél inkább, mert különben akár el is ijesztheted. Persze ez a sráctól is függ, meg az ő érzéseitől is.
2014. ápr. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!