Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen elvárásai lehetnek egy...

Milyen elvárásai lehetnek egy karcsú, nagyon jó mellű, csinosan öltözködő, szép arcú, de nem agyonsminkelt, intelligens egyetemista lánynak?

Figyelt kérdés

Nem egy műanyag tucatarcú plázacica, inkább kicsit olyan öltözködésre is, mint az amcsi sorozatokban lévő csajok.


Szerintetek egy ilyen lánynak is az egekben vannak az elvárásai, vagy érdemes próbálkozni náluk egy egyszerű/csúnyácska csóró srácnak is?


2014. jún. 30. 17:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Elvárása a felhőt is karcolhatná, de általában nem így van, mégis sokan tartanak az ilyen nőktől. Én is. Kettőnk közül azért én szeretném hordani a nadrágot.
2014. jún. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Az elvárás nem egy jó szó párkapcsolatnál. Sőt nálam eléggé kizáró ok ha valakinek elvárásai vannak.
2014. jún. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
18%

Drága első! Ha van Isten, akkor ez csak álom marad! :)


Én igenis megkövetelem, hogy egy férfi tisztelje azt, hogy nő vagyok és hogy nem kaphat meg bármikor! Vita nincs! Fel kellene már nőni végre kisfiúk, és rájönni, hogy a nők az igazi uralkodó nem.


Mi tök jól elvagyunk nélkületek, de ti szex nélkül meghaltok, mert minden pasi egy agyatlan szexmasina!


31/N

2014. jún. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért na...O_o Én sem tűrtem és nem is tűrném soha, hogy a férfi "hordja a nadrágot", az egyengrangúság híve vagyok egy kapcsolatban, de azért olyat nagyon szánalmas kijelenteni, hogy a nők az uralkodó nem.
2014. jún. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

"minden pasi egy agyatlan szexmasina!"


Én elég sok férfit ismerek, de én nő létemre még pont ilyen példányokkal nem találkoztam az életben. :-)))

2014. jún. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
11%

"minden pasi egy agyatlan szexmasina"


Azt hiszem nem mi, hanem ti szoktátok faképnél hagyni a hónapokig udvarló normális pasikat egy olyanért, akit 10 percnyi ismerkedés után azonnal leszoptok!

2014. jún. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%

Hát pedig az mind egytől egyig!


Ha én a páromra nem raktam volna erényövet, akkor szerinted kibírná? Így muszáj neki! Olyan aranyos mikor szexért könyörög... imádom nézni!

Mondjuk van, hogy 2 hónapig nem kap meg, persze nekem addig is ott a vibri, zuhany, barátnő(im) és a fürge kis ujjaim. Volt hogy a pasim előtt estünk egymásnak az egyik barátnőmmel, neki meg hirtelen kényelmetlen lett az erényöv. :P


Nagyon hasonló van nekünk is:

[link]


Elég egyszerű a használata. Csak bátran csajok!


31/N

2014. jún. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
57%

# 6


Amit te írsz, az is szánalom.

Ki az a "ti"? Az egész, komplett női nem? :D

2014. jún. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Dórika, te meg vagy őrült vagy, vagy troll. Ha az utóbbi, akkor minden elismerésem! :D
2014. jún. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Kedves Shades Of Cool! Akinek nem inge, nem veszi magára. Ha te nem tartozol bele az ominózus szeméthalmazba, akkor nem kell háborognod. Ha kivétel vagy, annak mi férfiak nagyon örülünk. Kár, hogy kisebbségben vagytok...
2014. jún. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!