Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen elvárásai lehetnek egy...

Milyen elvárásai lehetnek egy karcsú, nagyon jó mellű, csinosan öltözködő, szép arcú, de nem agyonsminkelt, intelligens egyetemista lánynak?

Figyelt kérdés

Nem egy műanyag tucatarcú plázacica, inkább kicsit olyan öltözködésre is, mint az amcsi sorozatokban lévő csajok.


Szerintetek egy ilyen lánynak is az egekben vannak az elvárásai, vagy érdemes próbálkozni náluk egy egyszerű/csúnyácska csóró srácnak is?


2014. jún. 30. 17:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

De komolyan az lenne a többség, amit leírtok? Én egy olyan lányt nem ismerek.

A legmeredekebb sztorim ilyen témában az, amikor a csinos, elegáns, tanult barátnőm bepánikolt azért, hogy 21 évesen szűz, és nincs szexuális tapasztalata, ezért egy házibuliban kinyalatta magát + leszopott egy izomagyú csávót. De azt is ismerte akkor már vagy egy éve - bár nem olyan közelről. :D

2014. jún. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Jó közegbe születtél. :)
2014. jún. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Ha még létezik ilyen közeg, addig szerintem még nem olyan gyászos a helyzet. :D


Amúgy hol lehet meggyőződni arról, hogy tényleg léteznek olyan nők, akikről írtál? Hol lehet találkozni olyannal? Szeretnék beszélgetni egy olyannal! :D

2014. jún. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Érdekes a felvetésed nőként, hiszen neked kéne ismerni, hogy milyen a női természet: barátnők, havernők, kolleginák, szomszédok, szaktársak stb. stb alapján. Kötve hiszem, hogy nincsenek az ismerősi körödben szélsőséges egyedek, akik felülmúlják a többit. Nem akarok most hencegni vele, akad közvetlenül vagy közvetve jó néhány közeli-távoli nőismerősöm, és nekem kell elszégyellnem magam, komolyan belepirulok, miközben mesélnek róluk, hogy miket meg mernek tenni.
2014. jún. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Dórika_hercegnő hozzászólásait pedig jelentem provokációért.
2014. jún. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ismerek riherongyokat, de olyat nem, aki 10 perc ismertség után viszonzás nélkül szopna. :D
2014. jún. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Dórika és amikor lekerül a pasidról az erényöv ki az uralkodó fél az ágyban ? XD

Mesélnél erről is ú, olyankor hogy fogod vissza ?

2014. jún. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Egyébként visszatérve a kérdésre, nagyon nagyok. Az esélytelen nyugalmával sem akarok indulni egy magabiztos, öntudatos, határozott nőnél. Nem is próbálkozok, mert 100%-ig meg vagyok győződve, hogy a sanszom nulla. Minek égjek be és győződjek meg erről, ha egyszer tudom? Nálam ezerszer jobbat fog ki egy ilyen nő.
2014. jún. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Ha ez igaz is lenne, amit azért erősen kétlek akkor mégis mi visz rá egy pasit hogy egy hozzád hasonló nő mellett maradjon ?

Mi a jó ebben neki ?

Mit tudsz neki nyújtani ?

2014. jún. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Most olvastam végig a hozzászólásokat. Ledobtam a szíjat Dórika kommentjeitől.

Egyszerűen nem bírom elhinni, hogy van ilyen. Képtelenség!


Férfiként nem tudnék így bánni egy nővel ha nagyon akarnék sem. Számomra a párkapcsolat az egymás iránti kölcsönös tisztelet és szeretet összessége, mikor egyenrangú félként kezeljük a másikat. Bár nincs párkapcsolatom, de szerintem ez így lenne helyes. Őszinteség, kompromisszumkészség, hűség.


Nem tudom hol rontom el, mert 3 éve minden lánynál a barát kategóriába kötök ki. Az egyik szerint túl rendes és előzékeny voltam vele, ami inkább barátságos, mintsem pasis. Nem vagyok rossz fiús, nem bunkózok és szemtelenkedek velük, túl udvarias vagyok a nőkkel, és ez szerinte nem helyes.

Ez az ő véleménye, nem tudom, hogy adjak-e rá, vagy sem, de tenni nem tudok ellene, mert így neveltek.


A kérdésre is válaszolva: Nem mondanak csúnyának, és intelligensnek tartom magam, de egy ilyen leírású nőt én is messziről kerülnék! Tuti hogy vagy van barátja, vagy nem lennék számára elég jó!


26/F

2014. jún. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!