Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Belezúgtam egy félig magyar,...

Nagynoraa kérdése:

Belezúgtam egy félig magyar, félig olasz srácba (18 éves). Olaszországban lakik, Velence fölött. Minden nyáron jön ide a mamájához. Tavaly nyáron párszor kihívott hogy találkozzunk. Most is itt van. De nemtudom hogy foghatnám meg? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Mit kéne tennem amivel megfoghatom?Szeret zenélni,gitározik,énekel,gördeszkázik. Múltkor elhívtuk őket bulizni úgyhogy volt is nálam és mindig kért a sütiből..az nagyon bejött neki..már csak nekem kéne bejönnöm neki :DDD

2014. júl. 1. 02:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Szóval Velence fölött...
2014. júl. 1. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12%
Velencétől északra*. És ha felemeled a kezedet, és ráhelyezed az ipsére, és kicsit megmarkolod, akkor megfogtad!
2014. júl. 1. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
vegyél neki zsepit, lehet még mindig sír amiért kiestek a vb-n.
2014. júl. 1. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerinted egy pasi elenáll ha letámadja egy csajszi? Nem hinném.
2014. júl. 1. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Bocsánat a fogalmazásért,ha nem lett volna érthető.

Éppen ebben vagyok tanácstalan,mert idén lazán kezeltem a dolgot,és szerintem jobban fogadta a dolgot hogy szimplán csak jófej voltam,mintha letámadtam volna.

2014. júl. 1. 02:19
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Gyere privibe
2014. júl. 1. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!