Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az hogy a fiúk...

Miért van az hogy a fiúk többsége csak a modell alkatú nagyon csinos lányokat veszik észre? Holott a molett alkatú lányok is ugyan olyan emberek, sőt lehet még normálisabbak. 19/L

Figyelt kérdés
2014. júl. 1. 17:01
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Mert ezt látják a tv-be mindenhol!! Minden "sztár" vékony cicababákkal pózol!
2014. júl. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 DanteSparda ***** válasza:
kezdj el sportolni
2014. júl. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 Mr. Truth ***** válasza:
76%
Miért van az hogy a lányok többsége csak a felnyirt hajú csőb**i kinézető tapló fiúkat veszik észre? Holott a normális alkatú fiúk is ugyan olyan emberek, sőt lehet még normálisabbak.
2014. júl. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez nincs így. Rengeteg férfit ismerek, akinek nincs modell barátnője. És az, hogy ki milyen személyiségileg, nem a testalkat dönti el. Ismerek kedves, nagyon csinos lányt és bunkó zsírdizsnót is :)
2014. júl. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Vékony lányként kikérem magamnak, hogy nem vagyok normális.

Van aki szeretne hízni, de nem tud. Mindenki alkata a genetika műve, ezért nem kell senkit bekategorizálni. Viszont ha kövér vagy tehetsz ellene, lehet fogyni, nem nyafogni. :)

Egyébként én vékony vagyok, ráadásul nem is lapos, mégsem vagyok népszerű annyira a fiúknál. Nem csak testalkat vagy arc kérdése.

2014. júl. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Mert vonzóbbak. Neked se husis,tökatlag Jóska tetszik
2014. júl. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Mint emberek lehet, de külsőre nem hasonlíthatók össze. Ha zavar foggyá le.
2014. júl. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
A tapasztalataim alapján a kövérebb lányok sokkal irritálóbbak és idegesítőbbek, mint a vékonyabb és átlagos lányok. Sőt, megkockáztatom, hogy normális kövér lánnyal én még soha nem találkoztam...
2014. júl. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
8as: Ez egy baromság!! Lehet te nem találkoztál de én rengeteg ellen példát tudnék!
2014. júl. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

# 9:

Nyilván tudsz ellenpéldát, de mondom. Akikkel engem eddig összehozott a sors, mindegyik idegesítő volt. Vagy kavartak a háttérben és összeugrasztottak a kiszemeltemmel, vagy csak simán kikezdtek velem a párom előtt és később kiderült róluk, hogy olyanok mint egy házisárkány...


Ráadásul arról ne is beszéljünk, hogy az ők, férfiakkal szemben támasztott igényeik -a kevés kivételtől eltekintve - verdesik az eget...

2014. júl. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!