Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tini lányok, főleg 13-15 év...

Tini lányok, főleg 13-15 év körüliek mutassatok már olyan fiút, aki helyes számotokra és egy kép láttán szívesen ismerkednétek vele, nem úgy, mint a hazai legtöbb magyar fiúval, akiket olyan könnyen elutasítotok, pusztán egy kép alapján is?

Figyelt kérdés
Komolyan kiváncsi vagyok, ha annyira nem jön be nektek egy fiú sem szinte, aki bepróbálkozik nálatok, akkor mégis ilyen kinézetű srácnak kell lennünk, hogy egyáltalán akarjatok velünk ismerkedni, járni, dugni akármi.
2014. júl. 1. 21:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Én a négereket szeretem 14/l
2014. júl. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
ehi :D jonas kloch C:
2014. júl. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Linkeljetek már képet is, ha lehet.
2014. júl. 1. 21:23
 4/21 anonim ***** válasza:
ehi :D most mond erre a cukipofára hogy nem pofátlanul helyes *.* [link] zabálnivalóóóó
2014. júl. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Nem értem, mi ezen a fiún olyan vonzó, ami egy másik hétköznapi magyar fiún nem az?:O

KOmolyan próbálom megérteni, de nem megy, ti lányok valahogy nagyon máshogy látjátok a világot, mint mi fiúk. :D

Én is nézek ki így, mint ez a srác, szépek a szemeim, lányok mondták már.

2014. júl. 1. 21:30
 6/21 anonim ***** válasza:
Aranymetszés. Az előttem szóló azért van annyira oda a dán fiúért (hozzáteszem tényleg Hű!), mert az arca pont a megfelelő arányokat tartalmazza. Szimmetrikus, szépségesen "átlagos"... tetejébe világos színű a szeme.
2014. júl. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
Nekem mindegy csak ne legyen tucatkölyök.Legyen egyedi stílusa,tűnjön ki a tömegből.
2014. júl. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

A SAJÁT véleményem:

Ha valaki ismerkedik valóban fontos a megjelenés (ami legfőképp az ápoltságban nyílvánul meg), kisugárzás stb... Viszont (gondolom már sokszor olvastad/hallottad ezt) a belső az ami átbillenti a mérleget, mivel lehet az a srác akármilyen helyes ha tuskó-bunkó, illetve az IQ-ja jóval kevesebb a miénknél (magyarán hozzánk képest hülyék, így nem lehet velünk beszélgetni).Ráadásul hány olyan storyt hallhattál már hogy "egyáltalán nem volt a zsánerem mégis úgy megfogott a személyisége hogy 5 éve együtt vagyunk". Arról nem is beszélve hogy mindenkinek más jön be (még a 13-15 éveseknél is). Szóval légyszíves ne álltalánosíts:) (mint ahogy azt itt sokan teszik). Ezért maradt fenn még az emberiség, mivel ha mindenkinek egyfajta pasi jönne be, kihalnánk...:D.

Nekem személy szerint ilyen srácok jönnek be,(csak hogy a kérdésedre válaszoljak:)):

[link]


[link]


De mivel nekem úgyse lesz ilyen pasim, nem muszály feltétlenül ilyennek lennie:D

Ja és amúgy ezt nem okoskodásnak szántam;)


(Bocsi lehet nem jó a link)

14/l

2014. júl. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

[link]

Tim Gabel*_*

2014. júl. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Na ez nekem már túl izmos.
2014. júl. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!